2733
2734
عنوان

بیاید از کثیف بازی های اطرافیانتوندبگید بشه درس عبرت 👌👌👌👌

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 145 پست
یا خدا گناه دارن بچه ها مریض میشن عفونت میگیرن این ددیگه کیه مریضه مادرشون بخدا😑😕🤢

مادرش زیاد راضی نیست ولی اعتراضی هم نمیکنه به شوهرش که بخره

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
اونها من ديدم يبار تو روشويي ميشورن بعد چون وسواس دارن ميان دوباره تو سينك هم ميشورن

منم همینطورم یعنی بعداز اینکه دستمو تو روشویی میشورم میام تو ظرفشویی هم میشورم 

خدا، یاری کند قلبی را که در آرزوی چیزی است که تقدیرش نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاله ی محترم شوهرم تعریف میکرد  که با اتوبوس میرفتن سفر بعد دستشوییش گرفته بود. بعد چون ماشین واینستاد رو همون صندلی جیش کرد 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮با افتخار هم تعریف میکردم(لباس محلی پوشیده بود ) بعد میگه دم اذان که وایسادن رفت لباسهاشو عوض کرد از اون روز دیگه من سوار اتوبوس معمولی نشدم وقتی هم با وی ای پی میرم اول خوب صندلی رو چک میکنم یه چیزی هم زیرم میزازم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بلندهم میشه ماشااله 🧿🧿کدو تنبل من هیچکدوم از اینکارو رو نمیکنه نگرانم ☹

نگران نباش بچه ها باهم فرق دارن مثلا دختر من دیر دندون دراورد ولی بچه دختر خالم دو روز کوچیکتر نصف دندوناش درومدن حالا راه هم بیفته مدام باید دنبالش باشی از زیر مبل و تو کابینت و جاهای خطرناک بکشی بیرون

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نه از لج شوهرش نبود. کلا نمیرفت حمام.  من دیروز رفتم خط چشم تتو کردم بهم گفت تا سه روز نرو حما ...

وای من پامو گچ گرفته بودم خداشاهده نمیتونستم کنار بیام با حموم نرفتن اخه گفت دو روز اول اصلا نرو من نرم عصبی میشم کلی مشما و حوله پیچیدم رفتم اخر نتونستم طاقت بیارم کمتر از ی هفته شوهرمو مجبور کردم ک درش بیاره.یا دوران پریودی تا س روزه اول عذابه واسه من عذاب من نرم حموم بشدت عصبی و وحشی میشم احساس میکنم بو گند میدم حالا مدام به خودم ادکلون میزنم خوشبو کننده و فلان ولی اصلا روانی میشم مسافرتم همینم.کلا نقطه ضعفم حمومه بابام میگه اگه اب دیگه نباشه،یا جایی باشه دسترسی،نداشته باشی چی میگم درجا میکشم خودمو چون اصلا نمیتونم کنار بیام باهاش

2738

آروق زدن سر سفره

نشستن دست بعد از دستشویی 

دست انداختن توی برنج سر سفره

انداختن  قاشق دهنی تو ظرف بزرگ  که توی مهمونی تعداد زیادی هستن 

من اینارو بدم میاد خداروشکر  تو خونواده نبوده  ولی از اطرافیان و  جمع دوستانه شنیدم

من ۱۳ سالمه❤شاید بخواید در باره وجودم توی سایت تذکر بدید و به مناسب نبودن اشاره کنید😊خانواده  از حضورم خبر دارند😊 و صلاح منو به خوبی و راستی میدونن😊اگر اینجا کاربرد مفیدی برای من نداشت  مثل بعضی از شبکه های اجتماعی  دیگه عضو نمیشدم ☺من نیازی به رفتن به بعضی از تاپیک هارو ندارم! من به اندازه کافی درک از پیرامون و اطراف دارم و سراغ مسئله بدی و یا نا مناسبی نمیرم..... اینجا هم به همین ترتیب از راه درست پیش میرم😃توی تاپیکی که مناسبم نیست نمیرم چون دلیلی نمی‌بینم و صلاحیت دارم تا در سایت باشم😊تاپیک های خیلی  مفیدی وجود داره تا واردش شیم مثل تاپیک های بانو ارتمیس که خوندنشون آرامش بخشه 😁خودتون  متوجه میشید تو چه تاپیک هایی میرم🙂🥰دانش‌ بجوی تا با دیو جهل و بی سوادی بجنگی☺😇 
مادرش زیاد راضی نیست ولی اعتراضی هم نمیکنه به شوهرش که بخره

اگه از الان اینطوریه خدا بدونه اینا فردا بزرگدمیشن حامی می.خوان توان.پوشکم.نداره قنداغ کنه هرچی اینطوری بچه ها مریض میشن

خاله ی محترم شوهرم تعریف میکرد  که با اتوبوس میرفتن سفر بعد دستشوییش گرفته بود. بعد چون ماشین و ...

امانه بنده خدا ما میرفتیم شمال..راننده نگه نمیداش...مامانه دخترش رو برد کنار در وسط اتوبوس تو پله ها گف بشین جیش کن..هم خودش خجالت میکشید هم دختره

من شنیدم خانم پسر خالم جیش دوقلوهاشو تو بطری یبار مصرف میگرفت میریخت دور تا دسشویی نبردشون مثل اینکه ...

اتفاقا دختر خاله منم بازاریابه😂😂😂😂😂😂😂😂

❤👬❤
2706