2726
عنوان

ازش بابام متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3846 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خبببببب؟؟؟

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

😐😐😐

بابات یه مریضه

چرا با مامانت حرف نمیزنی؟

کی دقیقا به تو قصد تجاوز داشته؟

مطمئنی اشتباه نمیکنی؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
الکیه دیگه ؟؟؟؟!!!!

یبار این تاپیک و زدم یکی همچین چیزی گف فقط بخاطر اینکه بهم نگه دروغگو جون بچمو قسم خوردم و اون گف این سایت اینقدر ارزش نداره دیگه هیچوقت جون بچتو قسم نخور پس اینبار دیگه جون خودمو قسم میخورم ک نگید زندگیت دروغه اخه هرتاپیکی ک به استارتر گفتن دروغگو من بجاش خیلی ناراحت شدم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
یبار این تاپیک و زدم یکی همچین چیزی گف فقط بخاطر اینکه بهم نگه دروغگو جون بچمو قسم خوردم و اون گف ای ...

تورو خدا جلوش و بگیر خواهرت گناه داره 

شکایت کن ارش

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

به نظرم اگه مادرت حرفتو قبول میکنه ..نمیگه الکی میگی..بهشون بگو تا مراقب خواهراتون باشه.حواسشو جمع کنه . نمیدونم هنگم اصن یه فکری بکنه به حالشون

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
هی دست و پا میزده بابامم اینو انداخت گردن شوهرم و ب مامانم گفته ک حتما اون بهش دست زده میدونم شوهرم ...

نه نه ب مادرت نگو

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
تروخدا بگید چیکار کنم مغزم دیگه جای فکر کردن نداره از طرفی ام بعد زایمانم افسردگی گرفتم و درمان نکرد ...

خوب باز ازدواج کردی شوهرت که خوبه.نرو خونه پدر مادرت تو خونه بمون.به مادرت چرا نگفتی در مورد پدرت.به خواهرت توضیح بده بدونه بذار هوشیار باشه حواسش باشه اتفاقی براش نیفته

عزیزدلم به مادرت بگو بزار بفهمه با کی زندگی میکنه.اگر خدایی نکرده به خواهرات تجاوز کنه یه عمر عذاب وجدان میگیری که چرا میدونستی و حرفی نزدی.واسه تو که زشتی نداره.اصلا نرو اونجا

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  
مامانتون میدونه قصد تجاوز داشته به دخترش هنوزم به حرفاش گوش میده ؟؟! چجوری میتونه باهاش زندگی کنه ا ...

مامانم نمیدونه میترسم بگم داغون بشه از طرفی میترسم این حیوون یوقت به خواهر کوچیکم تجاوز کنه نمیدونم چیکار کنم مامانم نمیتونه طلاق بگیره مطمعنم. منم بگم تااخر عمرش عذاب میکشه و کاری از دستش برنمیاد موندم چه غلطی کنم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706