2058
2047
عنوان

ازش بابام متنفرم

3510 بازدید | 72 پست

دوبار تاالان قصد تجاوز داشته یبار تو عقد بودم یبارم دوسال پیش ک مامانم با هیات پیاده اربعین رف مشهد اومدم اینجا ک برا بچه ها غذا درست کنم پس درکل دلیل نفرت زیادیم اینه. پارسال یبار خونشون بودیم باشوهرم. شوهرم بیرون بود ابجیم ک 11سالشه ام رو تاب نشسته بود شوهرمم ب دیوار پشت تاب ک تقریبا با تاب 2متر فاصله اس تکیه داده بود بابام اومد و شروع کرد داد و بیداد ک من دیدم داشت با آل.. ت خودش ور میرف مطمعنمممم دروغ میگف چون فقط میخاست شوهرمو از چشمم بندازه. خلاصه گذشت و...  

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

امشب شوهرم مغازه کار داشت منو اورد خونه مامانم اینا الان شنیدم ب مامانم میگف این حیوون روزا مغازه نمیره شبا بره؟ توام ساده ای ها کدوم مغازه درصورتی ک من زنگ میزدم ب شوهرم ب خط مغازه. جواب میداد. منم داد و بیداد کردم ک مگه همه مث تو هستن. و اینچیزا. هروقت میام اینجا دلم و میشکنن هروقت اومدم با چشم گریون برگشتم یسره پیش من ب شوهرم فحش میده یا هی میگه بی عرضه تا الان خونه درست نکرده و اینچیزا خیلی دلم میخاد بگم تو خودتم بچه دومت بدنیا اومده بود بعد خونه درست کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

حالا ب این گیر میدی. مامانمم ازاون بدتره.ب همه شک دارن ک اونا ب دختراشون نظر دارن اخه مگه چندسالشونه یکی 11سالشه یکی 9سالش.زن و شوهر حتی ب معلم های مدرسه ام ش دارن یبار معلم ابتدایی ابجیم باهاشون وسطی بازی کرده مامانم تا دوهفته نذاشت ابجیم بره مدرسه زنگ زده میگه دخترارو بازی میده معلوم نیس قصدش چیه و نمیذارم بره و اینیچزا. چندوقت پیش ابجیم ک 11سالشه تو خواب حرف میزده و هی میگه اَه نکن دیگه و هی انگار تو خواب میخواسته دست یکیو از رو تنش برداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

هی دست و پا میزده بابامم اینو انداخت گردن شوهرم و ب مامانم گفته ک حتما اون بهش دست زده میدونم شوهرم اینجور ادمی نیس اصلا ینی اینا تنها نموندن ک همچین قصدی داشته باشه. میترسم یوقت بابام حیوون بازی دربیاره و بهشون دست بزنه ادمی ک ب دختر ازدواج کرده خودش قصد تجاوز داشته باشه ازش همچین کثافت کاریهایی بعید نیس.میترسم ب مامانم بگم خیلی عذاب میکشه میدونم داغون میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قبح ریخته 

بابا پیش دختر بگه .... 

خدایا اسی را مواظب زندگیش باش . 

😔

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2050

تروخدا بگید چیکار کنم مغزم دیگه جای فکر کردن نداره از طرفی ام بعد زایمانم افسردگی گرفتم و درمان نکردم هنوزم باهامه این افسردگی و داره داغونم میکنه خسته شدم از زندگیم از همه. دلم میخاد بذارم و برم. برم یه شهر دور. عین بدبختا نه یه پشتوانه ای دارم نه یه پولی دیگه خسته شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خبببببب؟؟؟

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
1718