1920
1924

من خویشاوند هر انسانی هستم ک خنجری در استین پنهان نمی کند⁦.❤️⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁩ مهم نیست تاچه حد درجاده ی اشتباه پیش رفته ای دور بزن شجاع باش و کسی را که تَرک می‌کنی دیگر عزیزم صدا نکن. این بیشتر احساس ریا و دورویی را در آدم زنده می‌کند تا احساسِ پیوندی ریشه‌دار.🥀در زمان ما خنده ارزان نیست. خنده از ته دل! تا بخواهی پوزخند و زهرخند و ریش‌خند اما یک خنده‌ی پاک ... کاش می‌جستی، قایمش میکردی و به دیوار اتاقت می‌کوبیدی!🧚🌺🌺🌺🌺

شما هم بفرستین😁

من خویشاوند هر انسانی هستم ک خنجری در استین پنهان نمی کند⁦.❤️⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁩ مهم نیست تاچه حد درجاده ی اشتباه پیش رفته ای دور بزن شجاع باش و کسی را که تَرک می‌کنی دیگر عزیزم صدا نکن. این بیشتر احساس ریا و دورویی را در آدم زنده می‌کند تا احساسِ پیوندی ریشه‌دار.🥀در زمان ما خنده ارزان نیست. خنده از ته دل! تا بخواهی پوزخند و زهرخند و ریش‌خند اما یک خنده‌ی پاک ... کاش می‌جستی، قایمش میکردی و به دیوار اتاقت می‌کوبیدی!🧚🌺🌺🌺🌺

دوستش ی گاو بزرگ بودع

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
دوستش ی گاو بزرگ بودع

😂😂

عزیزمممممم

دل نوشته 😋😌😌😌😌..... من امسال ب هدف هام فکر میکنم  ب موفقیت هام ب پیشرفت درسی ام .... من حتما ارشد تهران قبول میشم😌😌چون عاشق تهرانی ها هستم 😍من زبانم را 100درصد قوی میکنم💪من حتما ی دختر خوب و زیبا و رویایی ام 😲😎ب وزنم ب اندامم ب صورتم اهمیت میدم😋😙من حتما حتما موهام بلند میشه 😍😍😍😍😍ابروهای پر و چشم های درشت ام زیباترین عضو صورتمه😍😍😍😍😍من همیشه خندون ام😆😆😆😆کلا لبخند ب لب دارم 😉😉😉😉😉😉😉راستی 😎😎😎دلوین زهرا فاطمه نرگس .... هرچی دوست دارین بگین بهم😯و در آخر ..... اجازه عکس ..... ندارم 😮😮😮😮😮😮😮😮😮😯😯😯😯😯😯😯😯😯

دیت اول دختره ازم پرسید حیوان درونت چیه؟ گفتم شیر، گفت ولی بیشتر بهت میخوره سگ باشه، گفتم به خاطر وفاداریم میگی؟ گفت نه چون استخونای اون شیشلیک رو هم خوردی، ول کن دیگه

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1911
عزیزمممممم

فقط اخریش واقعا از کجا میارن این شکلاتارو🤐

اندام من در آینده😂

🚫من کالا نیستم که با بکارت قیمت منو مشخص کنی🚫               باور کن قبل از اینکه من زن باشم یک انسان هستم                     ولی مثل تو از کوچکترین حقوق انسانی بهره مند نیستم                چون اینجا قبل از اینکه انسان باشم یک برده جنسی برای شوهر یک مادر برای فرزند یک زن که خود را باید در پوششی پنهان کند برای جامعه و در آخر یک انسان هستم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم 
1826
بااجازه اسی   نریم جرات یاحقیقت باحاله هااا اابته تاپیک شماست هرچه شمابگین😉

فرقی نمیکنه پیشنهاد خوبیه گل😁🌷بفرما شروع کن

1918