2733
2734
عنوان

لطفا کممممککک ،مشکل فوووووووری

331 بازدید | 12 پست

سلام بچها

من دیروز لکه بینی قهوه ای داشتم و دیشب دلدردم شروع شد تا امروز صبح.بعد از اونم چن قطره خون دیدم رو نوارم.

من دو هفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم و بعدش بلافاصله یه قرص اورژانسی خوردم

طبیعتا دو روز پیش باید پریود میشدم

کسی میدونه مشکل چیه.لطفا کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم قرص بلاخره یکم ممکنه بهم بریزه آدمو از داروخانه که دکتر خانوم داره زنگ بزن بپرس ولی من که خوردم یه بار خانومه گفت ممکنه جلو یا عقب بشه و این چیزا

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
ممنونم از شما❤ یعنی احتمال بارداری کمه؟

احتمالش بله کمه . قرص اورژانسی و ال دی عادت ماهیانه و هورمون هارو بهم میریزه . پریودت عقب جلو میشه و اینکه یا لکه هست یا خون خیلی کم . حالا بازم بپرس . من اینجور برا خودم پیش اومده

2738
احتمالش بله کمه . قرص اورژانسی و ال دی عادت ماهیانه و هورمون هارو بهم میریزه . پریودت عقب جلو میشه و ...

دیروز که لکه های قهوه ای میدیدم

امروز یه لکه خون قرمز بود و قطع شد و علائم و دلدردای پریودو ندارم

اینجور تجربه ای داشتید؟

دیروز که لکه های قهوه ای میدیدم امروز یه لکه خون قرمز بود و قطع شد و علائم و دلدردای پریودو ندارم ...

من دلم درد گرفت ولی بجای خون لکه بود تا سه چهار روز بعد تازه شروع شد ب خون ریزی . کلا ده روز طول کشید . ترسیدم رفتم دکتر گفت مال قزصه