2737
2739
عنوان

موخوره دختر 3 ساله😭

176 بازدید | 33 پست

خانما درکم کنید بخدا با گریه دارم مینویسم 

دخترم هنوز سه سالشه دچار موخوره شدید شده موهاش هم خییییلی وز هست و فر وبدحالت😭بخدا هیچ کاری نمونده ک نکردم حتی کراتین ریختم تو روغنش اما نشد که نشد😭😭چکار کنم خداااااا یعنیتو عمرم مو مثل مو دخترم ندیدم بخدا دلم میسوزه براش همه میگن گناداره ببرش دکتر منم یبار بردم دکتر بم گف بزرگ میشه درست میشه شما راه حلی نداری؟؟ کسی اینجوری نبوده وبعد درست بشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا برای چیز هابی که درس میشه انقد حرص میخوری ؟

چیز های کوچیک رو بزرگ نکنیم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
بنظرت درس میشه؟؟ 

وا اره 

جلو بچت هم انقد ناراحتی بروز نده 

موهاشو کوتاه کن 

آبرسان بزن به موهاش همیشه 

شستشو و حموم هم‌مرتب 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
خودش کوتاهه اصلا رشد نداره اینقد که فره وقتی خیسه تاوردن اما خشک ک شد میشه پسرونه

موی فر ذاتش خشکه..

از الان غصه نخور براش..

از موهاش تعریف کن نزار با تنفر از خودش بزرگ شه

خداروشکر⁦♥️⁩🌺
2706