2733
2734

خیلی دلم میخاد منم ی بار خارج از کشور برم عاشق استانبولم همش باخودم فک میکنم اونایی ک برا گردش میرن چ حالی میکننا آرزومه منم برم کسی اینجا هس خارج از کشور رفته باشه؟؟من خودم فقط عراق کربلا رفتم😎

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

امیدوارم شرایطش فراهم بشه و بری. در هر حال همه حق آرزو داشتن و رسیدن به آرزوهاشون را دارند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
ولی من از ترکیه خیلی بدم میاد

استانبول خیلی قشنگه . کلا دلم میخاد ی بار خارج کشور برم ولی کی میشه ینی 😕😕😕

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب

بله تا مرز ترکیه رفتم و ازاین ورم تا نخجوان البته طرف مرزیم ۴ ساعت با مرز تزکیه و۱.۵ با مرز تخجوان فاصله داریم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
من الان خارجم ولي دلم داره ميتركه از دوري

واقعا . کجایی خاهر

استانبول خیلی قشنگه . کلا دلم میخاد ی بار خارج کشور برم ولی کی میشه ینی 😕😕😕

قشنگه ولی من دوست ندارم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
حالا ک زلزله اومد دارن تاف میشن

آره بیچاره ها

2706