1920
1924

مدیونید برین از تاپیک🤣😃تنهام قهریم میخام سرم گرم شه

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒

انضباط

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒

😝

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

۹٫۹٫۹۹ میبینمتون 😂⁦🤦🏻‍♀️⁩هفت آذر تولدمه🤭🥳دلم تنگ است برای کسی که نمیشود او را خواست نمیشود او را داشت فقط میشود سخت برای او دلتنگ شد ودر حسرت آغوشش سوخت.....//💔

🤔🤔🤔🤔

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای نی نی تو راهیم سلامت بدنیا بیاد.ممنون میشم یه صلوات مهمونم‌کنی دوست مهربونم🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

😜

1911

🖤🖤بابابزرگم آسمونی شد میشه براش صلوات بفرستید😔🖤🖤امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽﺩﺭ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺳﺮ ﺳﺒﺰ ﻭ ﺷﺎﺩﺍﺏ ﺣﮑﻤﺮﺍنی ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺭﻭﺯﯼ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺷﺪ ﻭ ﻃﺒﯿﺒﺎﻥ ﺍﺯ درمان ﺑﯿﻤﺎﺭﯾﺶ ﻋﺎﺟﺰ ﻣﺎﻧﺪند ﻭ ازﺷﺎﻩ ﻋﺬﺭ ﺧﻮﺩﺭﺍ ﺧﻮاﺳﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳتﺷﺎﻥ کاری ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻧﯿﺴﺖ .ﺷﺎﻩ ﻫﻢ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻭﻓﺎﺕ ﺍﻋﻼم ﻧﻤﺎﯾﺪ .ﺷﺎﻩ ﮔﻔﺖ ﻣﻦ کسی را ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﻨﻤﺎﯾﻢ ،که ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻭﻓﺎﺕ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺷﺐ ﺩﺭ ﻗﺒﺮی که برای من آماده کرده اند ﺑﺨﻮﺍبد !ﺍﯾﻦ ﺧﺒﺮ ﺩﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﮐﺸﻮﺭ ﭘﺨﺶ ﺷﺪ ﻭﻟﯽ ﮐﺴﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﺸﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻗﺒﺮﺑﺨﻮﺍﺑﺪ . ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﺣﺎﺿﺮ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺩﺭاﯾﻦ ﻗﺒﺮ بخوابدفقط ﯾﮏ ﺷﺐ ﻭ ﻓﺮﺩﺍ ﺻﺒﺢ ،ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﻣﺮﺩﻡ شود.ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﺩﺭ ﻗﺒﺮ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪ ﻭ روزنه ای ﺑﺮﺍﯼ نفس کشیدنﻭ ﻫﻮﺍ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻤﯿﺮﺩ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺭﻓﺘﻨﺪ .ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﺑه ﺨﻮﺍﺏ ﺭﻓﺖ .ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﯾﺪ ﮐﻪنکیر و منکر ﺑﺎﻻﯼ قبرش ﺁﻣﺪﻩ ﺍﻧﺪ.ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯿﭙﺮﺳﻨﺪ ﻭ ﻓﻘﯿﺮ ﭘﺎﺳﺦ ﻣﯿﮕوید ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﭘﺮﺳﯿﺪند:ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﭼﯽ ﺩﺍﺷﺘﯽ؟ ﻓﻘﯿﺮ ﮔﻔﺖ :ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﻣﺮﮐﺐ ‏(ﺧﺮ ‏) ﻧﺎﺗﻮﺍﻥ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﺩیگرﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ .ﺍﺯ ﺭﻓﺘﺎﺭ فقیر ﺑﺎ ﺧﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺩﺭ ﻓﻼﻥ ﻭ ﻓﻼﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ بر ﺧﺮﺧﻮﺩ ﺑﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩ گذاشتی ﮐﻪ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺮﺩﻧﺶ ﺭاندﺍﺷﺖ ﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ ﺩﺭفلان ﺭﻭز به خرت ﻏﺬﺍ ﻧﺪﺍﺩﯼ و....ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ بخاطر ﺍﯾﻦ ﻇﻠﻢ ﻫﺎ  که به ﺧﺮﺵ کرده بود ﭼﻨﺪ ﺷﻼﻕ ﺁﺗﺸﯿﻦ خورد که برق از سرش پرید .ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ می شود ﺩﺭ ﺗﺮﺱ ﻭ ﻭﺣﺸﺖ ﺩﺭ ﻗﺒﺮ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺻﺒﺢﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﺟﺪﯾﺪ ﺷﺎﻥ می آیند ﺗﺎ ﺍﺯ ﻗﺒﺮ ﺑﯿﺮﻭﻧﺶ ﮐﻨﻨﺪﻭ ﺑﺮ ﺗﺨﺖ ﺳﻠﻄﻨﺖ ﺑﻨﺸﺎﻧﻨﺪﺵ.ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﻗﺒﺮ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﭘﺎ به ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭﭘﯽ ﺍﻭ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﺎﻥ ﮐﻪ ﺍﯼ ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﻣﺎ ﻓﺮﺍﺭ ﻧﮑﻦ !ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﺑﺎ جیغ ﻭ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯿﮕوید: ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﯾﻦ ﻗﺪﺭﻋﺬﺍﺏ ﺷﺪﻡ ﻭ ﺷﮑﻨﺠﻪ ﺩﯾﺪﻡ ﺍﮔﺮ ﭘﺎﺩﺷﺎﻩ ﻫﻤﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﻮﻡ ﻭﺍﯼ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﻢ ...ای بشر از چه گمان کردی که دنیا مال توستورنه پنداری که هر لحظه اجل دنبال توستهر چه خوردی، مال مور و هر چه هستی مال گورهر چه داری مال وارث، هر چه کردی مال توست...🍃🌺🍃

😂😂😂

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛
ندارم

پسرت بهتر شد عزیزم ،؟

۹٫۹٫۹۹ میبینمتون 😂⁦🤦🏻‍♀️⁩هفت آذر تولدمه🤭🥳دلم تنگ است برای کسی که نمیشود او را خواست نمیشود او را داشت فقط میشود سخت برای او دلتنگ شد ودر حسرت آغوشش سوخت.....//💔
1904

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

Saylent  قبلی🍀🍀🍀  نمیدونم  چرا کاربریمو  یکباره حذف کردن🙄🙄  فازتون چی بود 🤔🤔 گزارش زدین   بخودم میگفتین  دلیلشو  پاسخگو میبودم 👌 با این حجم از  اوقده چطور  زنده اید 😯😯😯  
1918