2737
2734

سیاهدونه و عسل از چه روزی خوبه بخرم برای بارداری؟

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

عزیزم من بخدا بلد نیستم کمکت کنم فقط توروخدا بارداری برای من خیلی دعا کن میگن دعای باردار ها میگیره اسمم حدیث خیلی برام دعا کن ابجی🖤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از روز اول پریود تا ۲۰پریود.روزی دو قاشق کوجیک.یک‌بار ناشتا و یک‌بار عصر...معحزه میکنخ.ولی در کنارش یک‌سری نکات رو رعابت کن..سردی کمتر بخور هندوانه و و لبنیات توی دوران پری نهور..کنار ملهی حتمن‌خرما بهور..سرشیر رو با عسل بخور..

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

وایی اشتباه فهمیدی من میخوام بخورم ک حامله بشم😭😭😂

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
2738
از روز اول پریود تا ۲۰پریود.روزی دو قاشق کوجیک.یک‌بار ناشتا و یک‌بار عصر...معحزه میکنخ.ولی در کنارش ...

قربون ادم چیز فهم😂 اینا خوبن برای اینک باردار بشم؟سه سال منتظرم

سه ماه مرتب خودتو شوهرت بخورید، لبنیات و سردیجات حذف کامل کنجد و خرما هم بخدر

خیلی ممنونم گلم❤ دیگ چی خوبه ؟

قربون ادم چیز فهم😂 اینا خوبن برای اینک باردار بشم؟سه سال منتظرم

من بعد ۳سال اقدام ودکتر نتیجه نگرفتم ۴ماه طب سنتی رووانحام دادم باردار شدم...اره شک نکن حامله میشی فقط رحمت رو گرم کن ظرف که میشوری پیشبند ببند شکمت خیس نشه...اصلن لبنیات رو توی پریودی نخور .بعدم خاستی بخوری با عسل و خرما بخور من که کلن قطش کردم...

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
از روز اول پریود تا ۲۰پریود.روزی دو قاشق کوجیک.یک‌بار ناشتا و یک‌بار عصر...معحزه میکنخ.ولی در کنارش ...

قاطی کنم سیاهدونه رو با عسل چه مقدار؟

2706