2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه آبروی زنش رفته پاش وایستاده ایمانش واقعیه تظاهر نیست

یکی از آشناهای نزدیک  ما مذهبی اصلا نیست ولی عین همین حامد همه جوره زن شو بخشید هرکاری که زنش کرد همه رو نادیده گرفت هنوز هم همین جور عاشقانه دوستش داره سه‌تا بچه هم داره ازش

2731
آره عزیزم همین مادرش تو فیلم می گفت از این دخترای امروز یه گفت نه چادریه اگه راضیه خودش رو اینطور د ...

عزیزم حالا فهمیده که زنش چی بوده،زنش نشسته جلوش از جزئیات رابطش با یه مرد دیگه میگه..ته ملاطفت،گذشت و بخششه..خود انعطاف در دین و مذهبه.چطور میگین سخت؟

الحمدلله رب العالمین❤
عزیزم حالا فهمیده که زنش چی بوده،زنش نشسته جلوش از جزئیات رابطش با یه مرد دیگه میگه..ته ملاطفت،گذشت ...

نه عزیز م اون رو که نمی گم معلومه باید عصبانی و ناراحت بشه

من منظورم رو کلی گفتم برای منی که اصلا آدم مذهبی نیستم زندگی با همچین آدمی فوق العاده هست یا غیر ممکنه 

به نظرم فقط شخصیت هایی مثل راضیه (مانلی نه ها) که مثل خودش مذهبی باشه میتونه باهاش زندگی کنه

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
نه عزیز م اون رو که نمی گم معلومه باید عصبانی و ناراحت بشه من منظورم رو کلی گفتم برای منی که اصلا آ ...

منم مثل شما بودم..همسرم هم مشابه حامد..از اقوامم مشابه خودم خاستگار داشتم

ولی هرگز شیرینی زندگی در کنار ایشون واسم قابل قیاس با هیچ مرد دیگه ای نیست

الحمدلله رب العالمین❤
منم مثل شما بودم..همسرم هم مشابه حامد..از اقوامم مشابه خودم خاستگار داشتم ولی هرگز شیرینی زندگی در ...

عه چه جالب خدا رو شکر عزیزم که همچین شوهری دارید مثل حامد 

عشق همه سختی ها رو آسون می کنه من به عشق خیلی اعتقاد دارم

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
2738
2706