2737
2734
عنوان

خانومای موفق بالای ۳۰ سال

751 بازدید | 99 پست

زیر ۳۰ هم مشکلی نیست اگر اهل کتابین😊رمان  نباشه ...

میشه چند تا کتاب معرفی کنید ک ارزش خوندن داشته باشه جز این کتاب ها ک خوندمش

چهار میثاق    چهار اثر فلورانس    سینوهه  ملت عشق  کیمیاگر 

صد سال تنهایی    دو قرن سکوت     اگر کتابی میشناسید که تاریخ زنان قهرمان پارسی هم داشته باشه ممنون میشم😍

و اینکه یه نصیحت به من ک ۲۷ سالمه بکنید حرفی ک واقعا فک میکنید  ارزش داره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت باش دختر قورباغه تو قورت بده

اینارو هم خوندم عزیزم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

همه کتابهایی که خوندی؟ واقعا فوق العاده هستن مخصوصا چهار میثاق😍😍

چیزی ندارم بگم جز این که موفق باشی ⚘🧡

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نهج البلاغه

سنگینه

2738

دیگه همه خوبا رو گفتی 

من کتاب انیس السلطنه رو هنوز نخوندم 

ولی پیدا کن خوبه تاریخی ....خیلی با سیاست بوده همه رو با یه انگشتش میچرخونده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

سینوهه و صد سال تنهایی چطورن ؟

نیمه تاریک وجود رو بخون 

اگر مجردی : آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی 

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم رو خیلی زیاد تعریفش رو شنیدم

من خیلی کتاب خوندم اما الان اصلا حضور ذهن ندارم

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
اگه مجردی ازدواج کن.

کی دوست نداره ازدواج کنه و تشکیل خانواده بده اما هنوز ادم درست تو زندگیم نیامده که ارزش دوست داشتن داشته باشه عزیزم😊

اثر مركب هنر شفاف انديشيدن ذهن زيبا

هر جايي فك ميكني داري اشتباه ميري دور بزن كار يا ازدواج يا هر كاري كه ميترسي بزاري كنارو بري دنبال علاقت حرف مردمم واست مهم نباشه فقط هدفت

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️
نهج البلاغه

آفرین درسته، خیلی از مسائل زندگی اجتماعی و حتی خانوادگی رو یاد داده👌👌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706