2733
2734
عنوان

اضطراب و ارامش با یاد خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 47 پست
الانم فقط بچه ها خیلی اذیتم میکنن و بی خوابی میکشم عصبی میشم خیلی اعصابم داغونه 

منم بچه اولم خیلی عصبیم می‌کنه فکر میکنم چون دو روز پیش واقعا در حد مرگ اعصاب منو خراب می‌کنه با کوچیکه راه نماید دو تاشم پسره هشت و چهار سالع

منم اون علایم و داشتم شدید یود میترسدم که بمیرم حالم بد بود خدارو شکر بهتر شدم فقط میخوام که با دارو ...

إنّ شاءالله که بهتر میشین. خیلی خیلی بده. پارسال ی ماه درگیر بودم الانم  ی هفتس.  هزارتا فکر میکنم نکنه بیماری خطرناکی باشه این استرس مو بیشتر میکنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اون علایم و داشتم شدید یود میترسدم که بمیرم حالم بد بود خدارو شکر بهتر شدم فقط میخوام که با دارو ...

من فکرمیکردم فقط من اینجوریم منم دقیقا همینجوری بودم اینقدر حالم بدمیشد فکرمیکردم میمیرم یبار فشارم شده بود ۶ خیلی حالم بد بود اسهال و استفراغم داشتم کلا بیحال بودم یادم میاد تپش قلب میگیرم 

منم خیلی به خودم‌ دلداری میدم ولی گاهی دست خودم‌نیست از استرس شدید ببخشید اسهال شدید میگیرم بدنم میل ...

ارع  منم دستام یخ میزنه یه حالت نگرانی میاد دسراغم تپش قلبم میره بالا منم تری فلوپرازین می‌خوردم انرژی میداد ولی عادت می‌کنه ادم ، خانمها ببینید وقتی ادم معده درد می‌کنه زود یه عرق نعنا میخوریم بهتر میشیم تاثیرشم میبینیم پس چرا گیاهی استفاده نکنیم

2731
منم بچه اولم خیلی عصبیم می‌کنه فکر میکنم چون دو روز پیش واقعا در حد مرگ اعصاب منو خراب می‌کنه با کوچ ...

منم پسر بزرگم خیلی شیطونه و بهونه گیر خیلی هم داداششو اذیت میکنه حرف گوش نمیده کوجیکه هم اینقدر کم خواب و بدخوابه که نگو تاصبح فقط ۵بار شیر میخواد روزاهم همیشه درخال گریس همیشه درحال دندون درآوردنه برای منم هردو پسرم‌۵ساله و ۱۴ماهه.منو که این بچه هامریض کردن ۵ساله دارم بجه داری میکنم یک روزشم استراحت نکردم 

ارع  منم دستام یخ میزنه یه حالت نگرانی میاد دسراغم تپش قلبم میره بالا منم تری فلوپرازین می‌خورد ...

من نمیدونم کدوم گیاه خوبه اظطراب اتفاقا منم دلم میخواد گیاهی درمان کنم شیمیایی آدمو لیشتر کسل و خوابالود میکنه

إنّ شاءالله که بهتر میشین. خیلی خیلی بده. پارسال ی ماه درگیر بودم الانم  ی هفتس.  هزارتا ف ...

البته اینم بگم من شهریور ماه قطع کردم به نخض قطع کردنش فهمیدم باردارم دوهفته از افسردگی و نگرانی مردم انقدر استرس کشیدم که استرس تو بدنم تموم شده بود یعد سقط کردنم فهمیدم که کبد چرب متوسط و قند کم دارم نمیدونم به اونا فکر کردم لین طوری شدم دوباره  این اتفاقات یک ماه اخیر برام افتاده

البته اینم بگم من شهریور ماه قطع کردم به نخض قطع کردنش فهمیدم باردارم دوهفته از افسردگی و نگرانی مرد ...

حتنا بخاطر این اتفاقاته منم وقتی یجیزی پیش بیاد تا مدتها درگیرم باهاش

2738
من نمیدونم کدوم گیاه خوبه اظطراب اتفاقا منم دلم میخواد گیاهی درمان کنم شیمیایی آدمو لیشتر کسل و خواب ...

گیاه هشت بهشت اسطو خوودوس بابونه سنبل طیب گل محمدی کل گاو زبان و چندتا چیز دیگع داره عالیه انگار قرص می‌خوری

گیاه هشت بهشت اسطو خوودوس بابونه سنبل طیب گل محمدی کل گاو زبان و چندتا چیز دیگع داره عالیه انگار قرص ...

همه رو باهم قاطی کنم یا تک تک باید خورد گل گاوزبان دارم.راستی چجوری درست میکنین مثل چای میزارین دم بکشه؟

منم مثل شما دلم میخواد از خدا کمک بگیرم دلمو فقط به خدا خوش کنم ازش انرژی بگیرم الان احساس پوچی میکن ...

هر روز پنجاه ایه قران میخونم به نیت امام رضا انشاللع به همه شفا بده خودمو امتحان میکنم با کمک خدا

همه رو باهم قاطی کنم یا تک تک باید خورد گل گاوزبان دارم.راستی چجوری درست میکنین مثل چای میزارین دم ب ...

حاصری از عطاری بگیر بکو گیاه هشت بهشت خودشون میدن روزی یک استکان قبل خواب ،ارع مثل چایی

همه رو باهم قاطی کنم یا تک تک باید خورد گل گاوزبان دارم.راستی چجوری درست میکنین مثل چای میزارین دم ب ...

منم تو تاپیک ها تحقیق کردم نتیجه گرفته بودن عرق یونحه هم خوبه کلی ویتامین ب  داره که برای اعصاب لازمه کبمود ویتامین ب و دث خیلی مهمه

2706