2733
2734

همکار شوهرم امروز کلی مخ زده برا خرید کارت ۲ ملیونی ولی من قبول ندارم منصرف کردم خودش ادعا داره ماهی ۵۰ ملیون درآمد داره من باور نمی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای بیخیال شو بابا

من چهارسال پیش چهارصدتومن حرومش کردم اگر همون موقع طلا خریده بودم یا اومده بودم تو بورس الان کلی سود کرده بودم

اونها با توهمات و شست و شوی مغزی و اینکه ببین ما الان فلان ماشینو خریدیم و اشک تمساحهایی که تو دورهمی هاشون میریزن میخوان ملت رو ببخشید ها ولی خر کنن

این راه پولدار شدن نیست فقط داری برای بالایی ها حمالی میکنی.یه نه بگو و خودت رو راحت کن عزیزم

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

فایده نداره. سودش فقط برای سرشاخه ها خوبه.

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
وای بیخیال شو بابا من چهارسال پیش چهارصدتومن حرومش کردم اگر همون موقع طلا خریده بودم یا اومده بودم ...

اره بازیشون شبیه شطرنجه بقیه سربازن فقط بیگاری بالایی ها پول درمیارن تازه من شنیدم بهت پیشنهاد میدن که اون کارتو مادرتم بخره پدرتم بخره جدا جدا 😂 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2706