2726
عنوان

پریودیم تموم نمیشه

123 بازدید | 12 پست

۲ماه پریودم،دفعه قبل واسه بی نظمی رفتم دکتر ازمایش سنو گرافی دادم سالم بودم،دکار بهم ال دی داد و مدفورمین الان بعد ۴ماه پریود شدم تموم نمیشه اب خون میاد😭😭😭😭رقیق رقیق باز غلیظ میشه باز رقیق کمکم کنید 

قرص ترنسید بگیر بخور بند میاد

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فیبروم داری

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

پس چرا خونریزی داری دکتر بهت دارو نداد اینجوری که خونی نمیمونه تو تنت

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
پس چرا خونریزی داری دکتر بهت دارو نداد اینجوری که خونی نمیمونه تو تنت

ال دی داد فقط انقدر هم سرم شلوغ امروز فردا کردم این همه روز گذتش انقدر خجالت میکشم همه رخت خواب ها نجس شده ال دی شروع کردم دوباره بدتر شد که بهتر نشد 

مفنامیک اسید بخور با  شیرن بیان بجوشون بخور