2737
2734
عنوان

پنهانکاری خانواده شوهر

1158 بازدید | 16 پست

من مادرشوهرم عمل کرد نزاشت خبر دارشیم بعد که عمل کرد شوهرم فهمید خیییلی بهش برخرد گفتی رفتی عمل کردی نگفتی!!!گفت به هیچکس نگفتم فقط با ابجیت رفتم صبح تموم شد اومدیم....بعد من نادون همیشه همه چیو تعریف میکنم...آخررشم فهمیدم همه میدونستن جز شوهر من و برادر شوهرم...فی خالدونم سوخت 

اصلااا مهم نيست كه نگن عزيز

اهميت نده بابا بيخيال

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شما اشتباه میکنی همچیتو تعریف میکنی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهتر که بهت نگفت حالا میومد میگفت بعدم توقع داشت بری بالا سرش پرستاریشو بکنی بعدم بری خونه اش کاراش رو بکنی همون بهتر که نمیگه تو هم همه چیزیت رو براش تعریف نکن بهونه هم که دستت اومده دیگه نگو

ولشون کن ،و اصلا هم برات مهم نباشه ،منم مادرشوهرم همینجوریه،منتها من اصلا اصلا هیچی از زندگیم بهش نمیگم

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

عمل زنان بوده ؟ والا زن دایی منم عمل رحم داشت هیچ کس نگفت. صبح با خواهرش رفت فرداش مرخص شد. و بعد خودمون فهمیدیم. ناراحتم نشدیم. حق داشت. فقط مامانم کمپوت و مغز جگر  خرید و فرستاد واسش چون کرونا بود حتی داخل هم نرفتیم. 

من تازگیا فهمیدم باید نسبت بهشون دایورت باشی ما طبقه پایینشونیم چند سری پیش اومد ما نبودیم وسیله میخواستن بدون اینکه بگن رفتن از خونه برداشتن منم دیگه بدون اینکه چیزی بگم بهشون در رو قفل کردم دوبار به در بسته بخورن میفهمن معنی حریم شخصی رو 

شما هم شنیدی برو ملاقات بدون هیچ گلایه ای اینطوری راحت ترم هستی گلایه شوهرت بمونه خودش به خونوادش بگه شما هم مثل خودشون برخورد کن خب

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام
شاید خواسته نگران نشید

دقیقا همین حرفو زد....چطور اون ۳تابچهای دیگش نگران نمیشدن فقط این نگران میشد...ما عقد کردیم هنوز سرخونه خودمون نرفتیم...ب شوهرم گفت گفتم پیش زنتی دیگه بهت نگم....خواسته عروساش نفهن این بوده هدفش😀

من تازگیا فهمیدم باید نسبت بهشون دایورت باشی ما طبقه پایینشونیم چند سری پیش اومد ما نبودیم وسیله میخ ...

دید گاهش اینه بمیرمممممم هیچوقت منت عروسامو نمیکشم ک بیان کلفتیمو کنن....هیچوقت یادم نمیره روز اول اشنایی ک رفتیم بیرون مادرم داشت تعریف میکرد که شوهرم 

(پدرمن)مریضه چندسال سکته کرده خودمم دیابت دارم یهو برگشت گفت خداروشکر که ماهیچ مریضی نداریم....بعدا فهمیدم صدتا دردو مرض داره ....دلش نمیخواد کسی بفهمه..  اینارم خوده شوهرم یواشکی بهم گفته بودش

2706