2737
2734
عنوان

شوهرم تو پارک یه دختره رو دیده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 70200 بازدید | 301 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو مادرم رفته بودیم جایی بعد دوتا دختر با دوتا  ساعت ۹ شبراومده بودن  پارک بعد من گفتم دو ...

اصن دیگ یه چیز عادیه من یکی ا همکلاسی هام ک ۱۷ سالشه دوس پسر داره مامانشم خبر داره

هر وقت باباش سرکاره میره پیشش مامانشم هیچی نمیتونه بگه چون نفطه ضعف داره ازش

یه بار رفته بیرون با پسره ساعت ۱۰ شب برگشته مامانش با گریه بش میگه چرا دیر اومدی الان بابات میاد میگ خفه شو بابا بتو چه هلش میده

خیلی زمونه بدی شده

کاربری دست دو نفره
وای اگه من بگم چی دیدم از خنده دل درد میشین و واقعا تاسف داره ک اینجوری شده دنیا😂😂

بگو دیگه😜

منتظرما

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
خو شوهرت حتما درشته هیکلش گیر کرده بچه های  ۱۳ یا ۱۴ ساله نی قلیونن خو

پارکها باهم فرق دارن

تا الان از کرونا دلم نمبگرفت از الان ب بعدباید فکر نجاستشم باشم 😓

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
مهم نفس عمله به نظرم.چه فرقی میکنه حالا.یعنی تو کاباره این کارو بکنن اشکال نداره!

خب بهتره ک تو ملع عام پیش چشم همه کوچه خیابون اونکارو کنن مردم تردد میکنه خب ولی اونجور جاها آدمایی مث خودشون هستن دیگه همه

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
2738
الان میگم😂😂😂

بگو😜

منم یه چی تعریف میکنم خخخخ 

تو یه ماشینی داشت اتفاق میفتاد یه کاری کردم فرار کنن😅🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
😅 داشت چهار دست و پا میرفت قسمت خمش گیر کرد، غش کردم من، دخترمم گریه ک بابام نميتونه بیاد😂😂

آهاااا شما فک کنم خود سرسره لوله ای ها رو میگی 

من اون قسمت سرسره ها که مثلا چند تا سرسره به هم متصل میشه و حالت لوله ای داره بچه ها از توشون رد میشن و میگم 

گاهی وقتا حتی دیدم دخترای 17 18 ساله رفتن نشستن اونجا و عکس گرفتن گذاشتن پروفایلشون

واقعا فساد همه جا رو گرفته، دلیلش رو هم نمی دونم    

شاید بشه گفت به خاطر این هست که خانواده نظارت درستی ندارند و رابطه صمیمانه ای ندارند خیلی منظور رابطه نزدیک با بچه ها یه کلیپی بود که از چند تا پدر و مادر میپرسید فکر میکنید بچه تون پ و ر ن میبینه همه میگفتند نه بچه ما اصلا ابدا بعد به خانواده  ها یه فیلمی نشون دادن که تو اون فیلم از بچه ها میپرسید پ و ر ن تا حالا دیدید و عکس پ و ر ن استار های معروف رو نشونشون میداد همشون گفتند آره و میشناختند تازه زیر 18 سال هم بودن بعد خانواده ها شوکه شده بودن نمیدونستند چی بگن

و تو کشور ما انحراف ج ن س ی هم خیلی زیاده خیلی زیاد که خب یه دلیلش همین پ و ر ن هست و متاسفانه اعتیاد بههش خیلی خطر ناکه وو اینکه خانواده ها فکر میکنن بچه هاشون گل و بلبل هستن

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 

منم پیش اومد برام

چن سال پیش بچه بودم ۱۲ ۱۳ سال این چیزارو نمی‌فهمیدم

رفته بودیم جاده چالوس تو یه باغ

یکم اون طرف تر ما (چن متر فاصله داشتیم تو دیدمون بودن) یه پسر دختر بزرگ بودن نمی‌دونم چیکار می‌کردن ک مامانمو بابام اعصابشون خورد شد رفتن ب نگهبان پارک گفتن منم هی میگفتم چیکار کردن میگفتن هیچی😂😂 چلی فک کنم ا همب کارا بود دیگ دختر پسره جمع کردن رفتن

کاربری دست دو نفره
خب بهتره ک تو ملع عام پیش چشم همه کوچه خیابون اونکارو کنن مردم تردد میکنه خب ولی اونجور جاها آدمایی ...

شما اشتباه میکنید

زمونه تغیر کرده اون موقع همه تا قبل ازدواج چشم و گوش بسته بودن

الان اینجوریه اگه کاباره بود وضع خییییلی افتضاح تر بود

کاباره یعنی  روابط جنسی یه صنعت بود که بقیه ازش پول درمیاوردن در حالی که تو خیلی کشورهای اروپایی هم این صنعت ممنوعه

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
آهاااا شما فک کنم خود سرسره لوله ای ها رو میگی  من اون قسمت سرسره ها که مثلا چند تا سرسره به ه ...

خدا خودش ب داد مابرسه و بچه هامونو ب راه راست هدایت کنه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2706