2737
2734

میخوام به دروغ بگم بچه داریم بعد بگم سقط شد که راحتم بزارن ب شوهرم گفتم میگه سخته برام سخته این دروغ هم خوشحالم میکنه بعد سقط نابود 😔😭😭😭چرا خدا من نمیبینه😔😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطر حرف دیگران زندگی نکن اهمیت نده من هفت سال طول کشید هرچی بخوای حرف شنیدم ولی اهمیت ندادم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2738

تصمیم گرفتم دیگه اصرار نکنم به خدا .اون حکیم و داناس اگه بخواد خودش بهم میده .اگه نخواد این صلاحمه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

اونطوری بیشتر زخم زبون میزنن که نتونستی ی بچه نگهداری 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706