عنوان

ترو خدا بگید باید چیکار کنم

107 بازدید | 20 پست

چند روزه از دست کارای شوهرم قهر کردم آمدم خونه بابام 

مامانم از تو کیفم سویچ ماشینمو برداشته بود دار و ندارمو برداشته بود 

چند وقت پیش هم ی مقدار طلای پس اندازه داشتم انداختم رو ترازو تحویلم مامانم دادم برام قایم کنه امروز ازش گرفتم انداختم رو ترازو ۲ گرمش نبود 

شوهرمم زن صیغه کرده و خونه مجردی جداگانه گرفته ک آدرسشو ب من نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ???? 

چه طوری تا حالا  طلاق نگرفتی

مامانت ببخشی چ بیشعورع

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2728
از دست خانوادم ترجیح دادم تحمل کنم 

مستقل زندگی کن

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
سخته شوهرمم طلاقم نمیده 

میتونی ازش شکایت کنی که رفتع زن صیغه کردع و خونع مجردی دارع و طلاقت رو بگیر مهریه تم تمام کمال بگیر و بگو شکایتم رو پس میگیرم بع شرطی کع خونع ماشین بزنی بنامم

2706