2726

از صبح باشوهرم دعوامون شد هی فهش داد و ازم فراری شد تو تاپبک قبلم توضیح دادم...بعد رفت بیرون قرار شد با خمیر بیاد نخریده بود اومد مواد پیتزارو با نون بربری خورد بعد رفتم خمیر گرفتم دوتا درست کردم ساعت ۵ بعدازظهر...بعد سفره انداختم قشنگ انواع سس اویشن نوشابه سفره چیدم اونم میوه خورد تا سیر شد بعد پیتزای خودمو خوردم واس اونو نیاوردم اونم زیرزیرکی نگاه کرد رفت اتاق خوابید ...پیتزام کوفتم شد و ناراحتم ک پیتزاشو نخورد هرچند فهش داده بهم بازم آدمی نیستم قهر کنم یاتنها شام بخورم...بعد خابید منم رفتم ی چرتی زدم تا الان تقریبا تو خواب ترسیدم بیدارم کرد من ناله میکردم اون میگفت جااان جااان بعد ک بیدارشدم گفت به پهلو بخواب...بعدم دستشو داد تو دستم یهو گوشیش زنگ خورد جوری وانمود کرد ک نفهمیده دستشو داده دستم رفت لباس پوشید رفت...نگامم نکرد...اون هفته قهربودیم اینم از این هفتمون مدام تنهام تو خونه و فامیلی چیزی ندارم اینجا...

نگین سرخودتو گرم کن چون سرم حسابی شلوغه کار میکنم اما همدم میخوام(علت دعوای صبح بی احترامی اون و اینکه از صبح تا شب سرش تو گوشیه)بهم گف گوه گفت چیزمم نیستی و..

وای من بودم عین خیالم نبود

نمیتونم غذاهارو با کسی تقسیم شم نخورن ب پفعمع انگار

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسی نیست یکم حرف بزنیم!؟

میفهمم تاپیکا منم وقت کردی بخون

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
کسی نیست یکم حرف بزنیم!؟

هیچ راهی نداره شوهرت دست از سر سریال برداره؟

بی نت باشه 

بی گوشی باشه

مشغول کاری باشه

چه فیلمی نگاه میکنه؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

تو اصلا نگاه نمیکنی؟ 

با ماهواره نگاه میکنه یا دانلود؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706