2733
2734
عنوان

لواشک درست کنا بیاید اینجا ببنیم🤨

158 بازدید | 23 پست

من افتاب ندارم پنکه هم که الان جمع کردیم لواشکام تو محیط خونه خشک میشن؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لواشک چی درست کردی ؟

هلو و انار میکس

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
ب منم یاد بدین لواشک ترش

من تو تابستون خیلییی درست میکنم جلو پنکه و کولر.چون پسرم میوه نمیخوره مدام در حال لواشک درست‌کردنم که حداقل اونو بخوره .الان گذاشتم رو میز نمیدونم خشک میشه یا نه.

میوه رو حالا هرچی میخوای دزست کنی بذار با اب کم بپزه بعد بریز تو میکسر بعدم پهن کن رو نایلون

میکس درست کن مثلا سیب و هلو و الو و انار و زرشک

اگر شوفاژ یا بخاری روشن کردی بذار کنارش.

اره رادیاتا روشنه بذارم کنارش؟

ب منم یاد بدین لواشک ترش

من الو و شیلیل وهلو و سیب رو شستم هسته هاشون دراوردم گذاشتم رو گاز تو قابلمه بزرگ یه لیوان اب یخ ریختم روشون زیرشون رو بلند کردم جوش ک اومدن زیرشونو کم کردم تا خوب اب انداخت و با قاشق زدم له میشدن نمک زدم ابش ک یکم کم شد خاموشش کردم گذاشتم سرد شه ریختم تو میکسر و میکس کردم ظرفامو سلفون کشیدم ریختمشون رو سلفونا 

همین ؟؟؟؟

اره همین فقط مراقب باش کپک نزنه نمک حتما بزن و چک کن هر روز .جلو پنکه سه روزه خشک میشه من تو تابستون هفته ای دوسه کیلو لواشک مرغوب خونگی داشتم 😍😍

2706