2410
2553
عنوان

دعا جادو....

134 بازدید | 15 پست

خانوما سلام 

من و نامزدم همدیگ رو خیلی دوست داشتیم و داریم یکسالو دوماهه نامزدیم الان نزدیک عقدمونه با بدبختی و مخالفت همه ب هم رسیدیم توخونه تا تقی ب توقی میخوره طعنه میزنن هیچکس خوبمونو نخواست همه منتظر بودن ب هم بخوره بگن دیدی من گفتم نکن 

با بدبختی جهیزیمونو خریدیم ک عقد کنیم ولی جدیدا روزی چهار پنج بار دعوامون میشه اونم بد

حالا بهش اس دادم میخوام تموم کنم 

بخدا دلم خونه اخه ب سی سال بعدمونم فک کردیم و لحظه لحظمون ب هم گره خورد

ولی اعصاب هردومون نابود شده ضعیف شده همه بلایی سرمون اومد

چند وقت پیش ی نفر ک نمیدونم دعا مینوشته یا فالگیر یا هرچی نامزدمو دیده بود همه زندگیشو بهش گفته بود همه چیروووو بعدش گفته بود یه زنه براتون دعا گرفته ک ازهم جدا بشین

تورو خدا بگین من چکار کنم

instagram:  @denizmoradi890890

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

https://youtu.be/8il5-4HFss0

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌

عزیزم نامزدی وقتی خانواده ها هم موافق نبودن، اینقدر طولانی، آدم رو عصبی و رنجور میکنه، به سلامتی جهاز گرفتی،. الانم که کرونا ست، عقد کنید برید سر خونه و زندگیتون، ان شاالله، هر روز آیت الکرسی و چهار قل و اسپند یادت نره، 

2714
عزیزم نامزدی وقتی خانواده ها هم موافق نبودن، اینقدر طولانی، آدم رو عصبی و رنجور میکنه، به سلامتی جها ...

بخدا نمیدونم باید چیکار کنم دیگ بخدا برای این جهیزیه برا طلاهام هر ی دونش چقد نقشه چقد زحمت

حالام خودم جونم برا نامزدمه نامزدمم همینطور ولی داریم همدیگ رو روانی میکنیم

instagram:  @denizmoradi890890
2706