2726

بله میشه

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تو 8 ماه میتونی تک رقمی بشی فرهنگیان که شکی توش نیست البته مداوم طبق برنامه ی خوب پیش رفتن شرطشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
رشتت انسانیه? اره منم امسال تغیر رشته دادم رشته خودم ریاضی بود اومدم انسانی به امید فرهنگیان انشالل ...

چراانسانی مگه ازرشته ریاضی هم نمیشه فرهنگیان خوند

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
چراانسانی مگه ازرشته ریاضی هم نمیشه فرهنگیان خوند

میشه ولی دیگه خسته شدم از شیمی و فیزیک 

از شهر ما فقط ۴ ۵ نفر برنیدارن اونم رتبه های خوب و سه رقمیو من دوسال تلاش کردم ولی نشد امسال اومدم انسانی 

توکل به خدا🥰
میشه ولی دیگه خسته شدم از شیمی و فیزیک  از شهر ما فقط ۴ ۵ نفر برنیدارن اونم رتبه های خوب و سه ...

ازانسانی راحت ترمیشه قبول شد

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
قلقش منظورت ب تست زنیه؟

اره مثلامن یه دوستی داشتم اصلاانگار هزارتاتست زده بودتابه این مرحله رسیده ..کلابلدبودچجوری سوالاروحل کنه یه میان برایی میرفت حال میکردی

حالاباورمیکنی یک سوم منم نمیخوندتازه دستشم توتست زدن خیلی فرض بودواقعاعجیییییب بودبرام مخصوصاهمین فرضیش..

قلقش منظورت ب تست زنیه؟

من خودم سوالاروبلدم ولی خیلی کننننندم..من مطمئنم همین سرعت عمل هس که خیلیاندارن وهوول میشن غلط جواب میدن یاهم نمیرسن کلاحل کنن 

بعضیام هوش هیجانی ندارن سرجلسه که خیلی بده

2706