2737
2734
عنوان

همسر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 10863 بازدید | 92 پست
دقیقا

شما هم مرد سالارین که همه تقصیرا رو فقط گردن زن میندازین نن همیشه با همسرم میرم بیرون مانتوی ساده مشکی بلند میپوشم روسریمم جلوه سرمم پایین چون همسرم متعصبه  در مورد چیزی که نمیدونی نظر نده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا

شما هم مرد سالارین که همه تقصیرا رو فقط گردن زن میندازین نن همیشه با همسرم میرم بیرون مانتوی ساده مشکی بلند میپوشم روسریمم جلوه سرمم پایین چون همسرم متعصبه  در مورد چیزی که نمیدونی نظر نده

2728
من هم شوهرم فکر کنم زشته متاسفانه. قصدمه در آینده طلاقش بدم هنوز وقتش نیست. حداقل زشته اندامش که می ...

شوهر منم نه اهل ورزشه نه لباس خ وب میپوشه تو خونه نه یه شلوار داره مال بیمارستانه میگه با اون راحتترم اونو میپوشه بس که خسیسه یه لباس برا خودش نمیخره روز اول عروسی با یه پیراهن رنگ و رو رفته اومد جلوم خورد تو ذوقم رفتم کادو براش لباس خریدم 

موقع بله گفتنت ایشون زیبا بود ؟اون موقع تفنگ گذاشته بودن زیر گلوت ؟

بدم میاد از کسی که دغدغه ش قیافه طرف مقابله و اهمیتی به احساس اون انسان نمیده 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738

چرا حس میکنم سر کاریه🤔

ولی اگرم این تاپیک واقعیه ما نمیتونیم شوهرتو دوباره بیاریم رو چشمت وقتی از چشمت افتاده ک😑

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

انقد بدم میاد از خانم هایی که تو خیابون چهار نفر نگاشون کنن ذوق مرگ میشن فک میکنن خدان

عزیزم به جمالت‌نناز به تبی بنده

اون قسمت گه گفتی شوهرم فهمید به خاطر تفاوت قیافمون اونآقا اومده جلو صحبت‌میکنه هم خیلی خنده دار بود هم حاصل توهمات خودشیفتگی

عکسشو بزار 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2706