2737
2734
عنوان

به این نتایج کنکور نگاه کنید

490 بازدید | 16 پست

این استوریه یک پزشک هست که در مشهد زندگی و در بیمارستان(اسمش یادم نیس) در سانتر کرونا کار میکنه 

همیشه استوری میذاره ک اگ کسیو میشناسید که واقعا پول ویزیت نداره و تو مشهده بگید من خودم میرم ویزیت میکنم 

حتی یبار موقع انتخاب رشته استوری گذاشت ک اگر کسی پول مشاور برای انتخاب رشته نداره بیاد من کمکش کنم که بعدشم خوده من تاپیک زدم اینجا اگ کسی نیاز داره بگه 

این سه نفر دانش اموزاش بودن امسال

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

دمش گررم

قابل توجه این جوجه مهندسا ک تو تلوزیون میان 

کلیم هزینه فیلماشونه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکشون باشه فقط میگم لعنت بر سهمیه 

منم میگم واقعا لعنت ب سهمیه لعنت به رانت

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

همشون موفق باشن

ولی چرا با رتبه 593 رفته فیزیوتراپی نرفته پزشکی؟ 😐😳

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738
به ما هم مشاوره میدن 

ای دی پیج اینستاش مشخصه تو عکس برو بپرس 

من نمیشناسمش از نزدیک 

فقط میدونم بخاطر کرونا خیلییی سرش شلوغه

خدا این مملکت رو به خاطر همچین انسانهای والایی تا به حال حفظ کرده، حال دلم خوب شد، زنده باشن

اره واقعا خدا بهش عمر با عزت بده تا زندگی های بیشتری رو قشنگ کنه

ای دی پیج اینستاش مشخصه تو عکس برو بپرس  من نمیشناسمش از نزدیک  فقط میدونم بخاطر کرونا خ ...

ممنون گلم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
همشون موفق باشن ولی چرا با رتبه 593 رفته فیزیوتراپی نرفته پزشکی؟ 😐😳

شاید علاقه نداشته ب پزشکی منم با ۸۰۰ پزشکی میاوردم ولی خب دوس نداشتم رفتم دارو

خدا حفظش کنه و مال و اموالشو بیشتر کنه

الهی امین

2706