2737
2734
عنوان

کیا کنکور قبول شدن؟ رشته قبولیتون رو هم بگین ^^

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 79 پست
میدونم فقط نمیدونم کجا زده همون جایی که جواب انتخاب رشته پیراپزشکی های آزاد زده؟

اینو خبر ندارم چون اصلا ازاد نزدم ! وگرنه میاوردم

ه

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اومدن متاسفانه البته! چقدر حس بدی دارم برای خودم کاش میتونستم ولی خب سال بعد :)

عزیزممم

انشاله سال بعد جبران میکنی

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2731
چرا عزیزم ؟ مامایی خوب نیست ؟

بازار کارش بسیااار کمه و درامدشم همینطور

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738
دوستان بهداشت محیط چطوره؟

عین رشته زیسته به تلاش زیاد نیاز داره باید از همون اول خودتو بکشی بالا زرنگ باشی از ترم سه به بعد تونستی برای ارشد تلاش کنی اونم گرایش به رشته های خوبش صدرصد موفق میشی من یکی رو میشناسم با همین رشته استخدام علوم پزشکیه پارتیم نداشته ۲۸ سالشه امسال استخدام شد ولی خیلی فعال بود بهش ۴.۸میلیون حقوق میدن تو بهداشت کار میکنه مسول بازرسی محل کارای اطرافه و پاکیزگی اطراف اون منطقه و مغازه ها

مامایی مگه بد هست ک میخوای تعقیر رشته بدی؟ من تعریف زیاد شنیدم

من حتی قبل ورود به رشته میدونستم بازار کار چندانی نداره ولی بعد که واردش شدم بیشتر متوجه شدم که واقعا بازارکار نداره و درآمد پایینی هم داره

2706