2737
2739
عنوان

ایده عجیب برا پولدار شدن البته حلال نیس به نظرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4357 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که حست قویه بنظرت من چن تا بچه میارم ؟

۲ تا😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
2738
ی چیزی بگم یکم پیش ی حس ششمی دیگه گفت دوتا پسر پشت سر هم میاری  نینیم تازه سقط شده سختم باردار ...

از رحمت خدا ناامید نشو 

ایشالله که میشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

چرا حروم ؟ مگه به زور میگیره ؟ وقتی هر کسی به میل خودش بهش پول میده که حروم نیست. آره اخلاقی نیست ولی به نظر من حروم به حساب نمیاد. آدم عاقل بابت چرت و پرت پول نمیده اونی هم که میده عاقل نیست خودش مقصره 

😂😂😂😂😂😂اخه اینم حس میخاد یا فال خوب باید بخونی ک بتونی قبول شی عشقم

آخه نمی دونم دوباره بشینم بخونم یا برم سر یه کار دیگه

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
از رحمت خدا ناامید نشو  ایشالله که میشه

دلم گرفته دلم نینی میخواد 

ولی واقعا باردار شدم تو خواب دیدم خونریزی کردم سقط شد ولی نمیدونم چرا فک کردم خوابم الکی بود ولی سقط شد

مامان دوتا دخمل ناز 😍
عجببب کاسبی راه انداخته ادمای احمق حقشونه اینجور ازشون سو استفاده بشه

فقط امضات

اخه تو شورت😂😂

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2706