2410
2553
عنوان

بی بی چکم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 78 پست
عزیزم من ی بار روز سوم زدم منفی بود الن هاله داره😔 بعدم من هر هفته ازمایش بتا میدم کلن منفی بوده 😭

قرص هورمونی مصرف نکردی این مدت چون روی بیبی تاثیر می‌ذاره و هاله میندازه دوستم بیبیش هاله انداخت باردار نبود دکتر گفت تاثیر قرص هورمونی ک مصرف کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص هورمونی مصرف نکردی این مدت چون روی بیبی تاثیر می‌ذاره و هاله میندازه دوستم بیبیش هاله انداخت بار ...

نه اصلا هیچ قرصی نمیخورم 😔

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
نه گلم بعضی موقها دیر بعضی موقها زود 

دختر بیبی چک خیلی کمرنگه.معلوم نیست مثبت باشه یا منفی

به فرض هم که مثبت باشه.از کجا معلوم مولار باشه؟

ان شاءالله واقعا مثبت باشه و 8 ماه دیگه بچه ی سالمت رو بغل کنی

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2456
میدونم گلم. منظورم اینه انقدر استرس داریو میگم.  طبیعی لعنتی خیلی روش مزخرفیه. هر ماه سر تاریخ ...

اره خیلی بده استرس ک نگم برات 😣 انشالله گلی 

دختر بیبی چک خیلی کمرنگه.معلوم نیست مثبت باشه یا منفی به فرض هم که مثبت باشه.از کجا معلوم مولار باش ...

اره خودم میدونم همون لحظه خط انداخت و کمرنگ بود 

من ک از خدامه ممنونم بابت ارزوی قشنگت انشالله

2714
اره . اینکه میگن با حاله حامله شدن چون بی بی چک ها دیگه مطمعن نیستن و بهتره ازمایش خون بدین

شاید فردا ازمایش بدم 😣😕استرس دارم اصن نمیتونم برم ازمایش بدم 

2706