1874
1924
عنوان

ته دیگ 🤣😋

141 بازدید | 16 پست

چیکار کنم ته دیگام سفت و برشته ازون مدلا ک صدا ترخ ترخ میده😋😋😋😍😍😍

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

سفت زیادی ک خوب نیس ک نشه خورد 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق بهترین احساس.بزرگ ترین نعمت باشکوه ترین لحظات دانستی… خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم. بگذار شاهد تولد فرزند خویش باشم…بگذار ارام باشم…به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی؟)امضامو دیدین برا تو دلیم صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد وال محمد لایکم کن تا منم برات صلوات بفرستم 

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

اخرش که میخوای برنجو خاموش کنی زیرشو زیاد کن چند دقیقه برشته و خوب مبشه البت نه زیاد که میسوزه ته دبگ های من همیشه عالی میشع الیته من همیشه زعفرون و ماست و تخم مرغ میزنم ته دبگ برنج رو 

تا خدا با من است زمانه با من است .
1922

روغن زیاد بریز کف قابلمت 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق بهترین احساس.بزرگ ترین نعمت باشکوه ترین لحظات دانستی… خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم. بگذار شاهد تولد فرزند خویش باشم…بگذار ارام باشم…به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی؟)امضامو دیدین برا تو دلیم صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد وال محمد لایکم کن تا منم برات صلوات بفرستم 
ته دیگ چی میخوای بذاری ؟ 

ساده

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

وقتی که روغن می‌ریزی کف قابلمه و سیب زمینی ها رو میچینی. چند ثانیه بذار رواجاق باشع. در حد چند ثانیه سرخ بشه بعد برنج رو بریز روش. ته دیگت شیشه ای میشه 

نی نی یار جان منو دیگه نترکون. کاربری سوم هستم
1911
اینجوری؟😋😋😋

اووففف اره برشتهههه

وقتی که روغن می‌ریزی کف قابلمه و سیب زمینی ها رو میچینی. چند ثانیه بذار رواجاق باشع. در حد چند ثانیه ...

😍😍😍😍😍وای مرسی

اووففف اره برشتهههه

با شعله کم دم بزار آخرش شعله رو زیاد کن و به محض خاموش کردن از قابلمه در بیار.نگاه کن برنج از دور قابلمه جدا شده باشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
1826
ساده

باید گازت و قابلمه ات قلقش دستت بیاد من همیشه روی شعله های طرفین گازم میذارم پلوهام و یا چلو دم بکشه و برای قابلمه همیشگیم ۱ ساعت زمان لازم داره با شعله ی کم همین نکته خاصی نداره به نظرم ته دیگ هامم همیشه خوب میشن خواهر شوهرم همیشه ته دیگشو خراب میکنه یه بار رفتیم خونشون به من میگفت بیا ته دیگ و تو بکش اصلا ته دیگش برشته نشده بود واسه همین نشد درش بیاریم 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی