2737
2734
عنوان

شوهرم گفت چندشب پیش زنی بهش....

2430 بازدید | 112 پست

هفته ی پیش شب سرکار بود

گفت منتظر سرویس بودم زنی اومده رد شده گفته اهلشی؟!

شوهرمم میگه محل بهش نزاشتم

ورد شدم

ولی ی حس بدی دارم

چرا زنا به هم رحم نمیکنیم؟ بابا برن سراغ مجردا 

این همه مرد بدون زن

ن سراغ پسر کم سن و سال برن ن سراغ متاهل 

الان حس میکنم شوهرم رفته همراه زنه

هزار جور فکر میاد تو سرم

اه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

😨😨😨😨😨

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
همه جای دنیا این مشکل هست حالا بخاطر تامین هزینه ها یا از روی بیماریه تنوع طلبی یا هرچی مهم اینکه ش ...

شاید خواسته خودش رو شیرین کنه طفلک

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اون زن که وضعش خراب بود کلا ولی برا کنجکاوی می پرسم، مگه خبر داشت الان مردی که اونجا وایستاده متاهل ...

ن خب

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706