2737
2734
عنوان

خجالت کشیدم

336 بازدید | 29 پست

من درحال سقط جنین هستم و لخته و ازم میاد 

رو بهداشت هم خیلی حساسم ولی نمیدونم چجوری یه لخته افتاده بود تو سرویس کنار توالت. همسرم رفت دسشویی دیدش صدام کرد با تعجب پرسید این چیه

اخه چرا اونجا افتاده بود خیلی خجالت کشیدم 

😞

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شوهرته دیگه خجالتش کحا بود

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

عیب نداره عزیزم همسرته چ اشکال داره حاالا اگه خانوادت بودن اره همسر خبری نی

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
عزیزم خجالت نداره. همسرت دیده درک میکنه که چقدر داری سختی تحمل میکنی

بد نشد اخه اونجا دیدش؟ الان پیش خودش فک میکنه کثیفم شایدم فک کنه خودمو نمیشورم😞

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2738

بهتره مردا ی موقعایی سختی هایی ک زن میکشه رو ببینن 

خجالت نداره

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
عیبندداره ،شوهرمن راه پله پرخونی رو تمیز کرد

امیداورم کردی 😂

بهتره مردا ی موقعایی سختی هایی ک زن میکشه رو ببینن  خجالت نداره

میدونی بیشتر از این ناراحت شدم فکر کنه کثیفم خودمم نمیدونم چرا اونجا افتاده بود اخه 

عزیزم باید تورو رو سرش بزاره هاااا، خجالت چی، وا

ک فکر کنه کثیفم خودمو نمیشورم اخه داخل توالت نبود بغلش افتاده بود 😁

2706