2726

خدایا شکرت 

دیشب بهش گفتم خدایا خودت میدونی چقد اذیت شدم ی ارزومو براورده نکردی کمرم شگست کلی غصه خوردم این ارزومو دیگ براورده کن بزار دوباره حالم خوب بشه😢❤

پارسالم قبل نتایج خواب دیدم ی زنی خط کشید روی برگه ای گفت مردودی وگریه کردم بازم برگشتم سمتش روش نوشت قبولی اموزش ابتداییی 

وااااقعانم همین شد 

خوابم تعبیر شد 

😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک میگم عزیزم 

رشته ورتبت؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2728

خداروشکر

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

همش منتظر بودم تهش بنویسی هرشب با این توهمات میخوابم😂

بالاخره شد خداروشکر تبریک میگم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

مبارکه 

ی معلم خوب شو

طوری ک تا چند سال بعدش شاگردات ازت خاطره خوب داشته باشت

طوری ک بعد مدت ها بازم باهات در ارتباط باشن

💜 I  AM  ARMY💜 🌈در انتظار تایپ مورد نظر!...👽txt❤moa
2706