2410
2553

خانومهای متاهل که افسردگی شدید روتجربه کردین.

دوست من افسردگی شدید گرف یکماهه ازروزی که افسردگی گرف تمام علایقش از دست رفتن کلا دیگه هیچی خوشحالش نمیکنه اما الان دو سه هفتس که

میگه انگاردیگه نسبت به شوهرشو خونشم علاقشو از دست داده طوری که اصلا قبلا نبود میخواستم بدونم کسی از متاهلا تو دوره افسردگیش این حالو تجربه کرده؟

چطور درمان شدین؟

آزمایش دادین؟دلیل افسردگیتون چی بوده؟

فقط روانپزشک.توعقدم اینجورشدم.و خیلی گریه میکردم.ب هربهونه ای

س ماه داروخوردم خوب شدم.تموم.

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه خب، آدم افسردگی بیاد سراغش همه علایقش براش رنگ می بازن، زندگی مشترک که هیچی، مامانهای زیادی با افسردگی بعد زایمان بچه رو هم نمیتونن تحمل کنن.

باید بره سراغ روانشناس و درمانش رو شروع کنه‌ و اگر به دارو هم نیاز داشته باشه در کنارش به روانپزشک هم مراجعه کنه.

جز کمک گرفتن از متخصص خود درمانی و عمه تراپی برای درمان افسردگی فایده نداره

2456
اره عزیزم من گرفتم اینقدکه نزدیک بودازشوهرم جدابشم ولی رفتم دکترروانپزشک دارودادسریه هفته خوب شدم

الان خوبی گلی؟یعنی دیگه اون حالتارو نداری؟

دوست منم همینطوره همش میگه کاش جداشم همش حالت تهوع داره 

طبیعیه خب، آدم افسردگی بیاد سراغش همه علایقش براش رنگ می بازن، زندگی مشترک که هیچی، مامانهای زیادی ب ...

اره درسته خوددرمانی فقط حال ادمو بدترمیکنه اونم ادمی که انقدر حالش وخیمه

الان خوبی گلی؟یعنی دیگه اون حالتارو نداری؟ دوست منم همینطوره همش میگه کاش جداشم همش حالت تهوع داره& ...

اره گلم الان خوبم ایناهمش واسه افسردگیه من حتی نزدیک بودخودکشی کنم شباجداازش میخوابیدم الانکه دارم فک میکنم مث یه کابوس ترسناک بودخیلی اذیت شدم ولی خداروشکرالان بهترم وچه کارامیکردم که شوهرم ازم دوربشه روزای سختی بودمنم استرس ووسواس همراه افسردگی داشتم بایه بچه کوچیک😫

آرامش💚
2714
اره گلم الان خوبم ایناهمش واسه افسردگیه من حتی نزدیک بودخودکشی کنم شباجداازش میخوابیدم الانکه دارم ف ...

دقیقا دوست منم همینطوره ازوقتی هم که اینطور شده هرروز میره خونه مامانش تنها که میمیونه تپش قلب میگیره گاهی وقتام حالت تهوع داره

عزیزم شما دلیل افسردگیت چی بود اگه شخصی نیس چون اخه بعضیا میگن از تغییرات هورمونی و کم کاری یا پرکاری تیروئیدم میتونه باشه

واینکه رفتی روانشناس یانه مستقیم رفتی روانپزشک؟