2733
2734

گرفتن فوت شدن چهار نفر اما مریض بودن ومسن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من الان دارم تست ندادم ولی مطمعنم خیلی میترسم

نترس من باردارم گرفتم خوبم شدم دکتر هم نرفتم فقط مایعات خوردم و میوه و ب خودم رسیدم تو خونه الحمدلله خداروشکر خدا کمکم کرد 

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 
2738

من کرونا دارم و ارزومه که بمیرم ولی خبری نیس دارم خوب میشم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

من کرونایی زیااااد دیدم فوتی هم زیاد دیدم ولی اکثرشون مسن بودن. کمترین شون یه پنجاه و خورده ای ساله بود ک شیمیایی جنگ بود

دوتا پزشک شهید زیر پنجاه هم‌میشناختم ک اگه بیماری داشتن خبر ندارم

نترس من باردارم گرفتم خوبم شدم دکتر هم نرفتم فقط مایعات خوردم و میوه و ب خودم رسیدم تو خونه الحمدلله ...

خدا رو شکر که خوب شدی مواظب خودت و نی نی باش من یه کم تنگی نفس دارم واسه اون میترسم 

من الان دارم تست ندادم ولی مطمعنم خیلی میترسم

منم دقیقا 

خانوادم تستشون مثبت شده من هم علائم دارم😐

مثل چیز میترسم.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706