2737
2734
عنوان

ترکیه دوباره زلزله شد

365 بازدید | 25 پست

دفعه اول ۶ ریشتر دوباره الان ۵ ریشتر خدا رحم کنه بهشون

🔴 وقوع دومین زمین لرزه بزرگ در ازمیر ترکیه/۸کشته و ۲۵۷زخمی تاکنون

🔹دقایقی قبل زلزله دیگری به قدرت ۵.۱ریشتر، شهرستان کوش آداسی در استان ازمیر را لرزاند.

🔹سی‌ان‌ان به نقل از مرکز مدیریت بلایا و شرایط اضطراری ترکیه اعلام کرده است که تاکنون وقوع ۸۴ پس‌لرزه گزارش شده که بزرگی ۱۶ مورد از آنها بالای چهار ریشتر بوده است.

🔹شمار قربانیان زمین‌لرزه در ترکیه به ۸ نفر و شمار مجروحان به ۲۵۷ نفر افزایش یافته است.

*

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا خدا ایران نیاد😭

یزد هم دو سه شب پیش ۵ ریشتر شد🤦‍♀️

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2731

باز خوبه ما باردار شديم چپ و راست زلزله بياد🤦🏼‍♀️

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

حتی تو یونان چند تا ساختمون ریخت هم دو نفر یه خاطر این زلزله مصدوم شدن

از وقتی خبرشو شنیدم دارم فکر میکنم یعنی مهراد و دنیا هم رفتن زیر آوار

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

فک کنم خدا فعلا به ایران یه استراحت کوچیک داده رفته سراغ اون یکی کشورا  

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
2738
حتی تو یونان چند تا ساختمون ریخت هم دو نفر یه خاطر این زلزله مصدوم شدن از وقتی خبرشو شنیدم دا ...

چقدر قدم پسره نحس بود 😐

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
حتی تو یونان چند تا ساختمون ریخت هم دو نفر یه خاطر این زلزله مصدوم شدن از وقتی خبرشو شنیدم دا ...

اونا كه توي يونان نيستن تركيه ان 

بعدشم اسكلا نميميرن😂

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
چقدر قدم پسره نحس بود 😐

اوووووف

خدا این سمی ها رو از رو زمین برداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

چون اینجوری که دنیا جهانبخت پرید رو مهراد جم خب معلوم بود 6.6 ریشتر زلزله میاد
اون بیچاره استخونیه همه ضربه رو رد میکنه میخوره به زمین دیگه😂😂😂😂

اونا كه توي يونان نيستن تركيه ان  بعدشم اسكلا نميميرن😂

منم ترکیه رو میگم دیگه

نمیدونم کجای ترکیه ان یعنی زلزله بهشون رسیده؟

چون اینجوری که دنیا جهانبخت پرید رو مهراد جم خب معلوم بود 6.6 ریشتر زلزله میاد اون بیچاره استخونیه ه ...

چی مگه فیلمش هس من چون اینستا ندارم از همه چی بیخبرم

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
چون اینجوری که دنیا جهانبخت پرید رو مهراد جم خب معلوم بود 6.6 ریشتر زلزله میاد اون بیچاره استخونیه ه ...

خدا نکشدت

😀😁😂

2706