2737
2734

سلام دوستان منو که میشناسید? داستان زندگی خودم هم خوندین توی تاپیک تذکر آخرمه ... 

خب باز آمده ام با یه شفاف سازی دیگه، که چرا اینجا فعالیت دارم. دلیلش شماهایید که دردودل میکنید ...

دوسال درگیر پرونده دوستم بودم  که یک دعانویس بهش تجاوز کرده اخرشم هیچو پوچ چون قانون گفت خودش با پای خودش رفته فقط مبالغ بررسی شد توی پرونده و برای محکوم نشدن به زنا خود خانومهای شاکی محبور به سکوت شدن ' اون مرتیکه با فالگیرای زیادی همکاری داره میفرستن برای دعا پیش اون' سیم کارت و حساب بانکیشم نام خودش نیست' خلاصه نگم براتون چند نفر شاکی توی پرونده جمعرشدیمو هرکی چه داستانایی ' جدا از مبالغ بالا برای دعا و موکل دادن متاسفانه اکثریت دستمالی شدن توسطش'  ازشونم عکس و ویس داره ویسهایی که براش طرح مشکل کردن توش براش با عکس ' ادرس پستی مشتریان به بهانه ارسال دعا ... و نکته حالب که مقدمه دیدار حضوری میشد این دعا ... یعنی بعد از مدتی همشون شدن مشتری حضوری ... چون دعا میداده اینطور اثر میکرده که مشتری شیفته و محتاج دعانویسه بشن... با دست خودشون زندگیشون نابود شد ... اعتماد سازی هم که شده از قبل ... میرفتن به آدرسی که میداده ... یا دعا نویس رو دعوت میکردن خونه برای دفع جن ولی از رختخواب سر در میاوردم طرف از ترس خانواده و یا شوهر سکوت میکرد ... اونم تهدید که به شوهرت میگم  هرزه ایی ... دوست بیچاره من برای رسیدن به عشقش رفت دعانویسه و با دعا عقل عقل دوستمو نابود کرد و بهش گفت میخواهی به عشقت برسی باید با من س ک س کنی از ابمون دعا بزنم مشتاقت شه !!!! خلاصه اینم کرد اینکارو و بعدش بهش گفت من چون عاشقت بودم اینو گفتم تو باید مال من باشی من عاشقتم موکلم دوستت داره !!!!! خلاصه دوستم مدتی دیوانه این شدو خولست بره عمان چون اون دعانویسه تو کار قاچاق دخترا به ترکیه و عمان هم هست ... خلاصه که فهمیدن مادر پدرش و نجات پیدا کرد و درگیر شکایت شدیم  ... اینکه یه دختر با تحصیلات عاشق پیرمرد دعانویس کچل خیکی بشه شد و بره ته رابطه باهاش شد عذاب روحش  ... خیلی پدرمون درومد خیلی ها از ترس همینا سکوت کرده بودن و تهدید شده بودن اگه کلامی بگن .... متاسفانه متاسفانه متاسفتااانه اتفاقی شماره و اسمشو توی ننی نی سایت دیدم و همچنین یکی از فالگیرای معروف و فراری از تهران رو هم که رفته ساوه اینجا پیدا کردم و  تصمیم گرفتم بیام کمک' اگه زنان فالگیر دلشون به حال ناموس نمیسوزه تعجبی نیست قبلا گفتم چون راهشون شیطانیه  ... ولی ما میتونیم به فکر هم باشیم و دخترا و خواهرا و مادرارو کمک کنیم ...

اینم بگم که فقط خانوما ضربه نمیخورن... پسرخاله خودم مدتی تیمارستان بستری شد و هنوزم درست نشده حالش ... چله نشست موکل بگیره بعد مدتی دیوانه شد و چیزایی میگه که واقعیت نداره و توهمشه میگه من میبینم !!!!  همش چرت پرت میگه دریغ از یه حرف درست، دیوانه شده ، سردردای بد شکاک وای  ... براتون بعدا راجع به این مسله کاملا توضیح میدم الان دیسکم عود کرده بخدا نمیتونم چون مطالبمو خودم مینویسم کپی نیست' سوالاتی کردین توی اون تاپیک همشو جواب میدم صبور باشید مرسی

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر

🙄

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

من یه داستانی خوندم بزارید بگم

دختره حامله نمیشده

مادرش آدرس دعانویس میده بهش

رفته پیشه دعانویس

بهش گفته:این آبو بخور و خوابت برد درست میشه

دختره حوابش میبره قافل از اینکه بهش تجاوز میشه

بعد ۱ ماه میبینه عه حاملست 

خوشحال و اینا میرهیش نادرش تا میره

مادره میگه 

پیش اون دعانویسه نری ها به عنوان اینکه دعا حامله شدن میده

تجاوز مکنه

دختره  به کل نابود شد شوهرش طلاقش داد و فهمیدن که شوهره احاقش کوره

من هنوز تو فکر اینم که یه ادم چقدر میتونه احمق باشه

📌عضو کمپین #سوپ_شام_نیست✌🏻😂📌.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک وقتی ۱۸ سالم بود درگیر این چیزا بودم (با توجه ب تجربه ای ک دارم نرین سمتشون اکثرا کلاه بردارنن) 

خداروشکر الان سمتشون نمیرم عهد بستم با خدا ک پیششون نرم چون درمان همه دردام پیش خودشه

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2731
من یه داستانی خوندم بزارید بگم دختره حامله نمیشده مادرش آدرس دعانویس میده بهش رفته پیشه دعانویس ...

من مورد دیدم همین اقای توی تاپیکم رفته خونه زنه دستمالیش کرده شوهرشم توی حال! چون دعانویس گفته بوده باید تنها باشیم ! تازه مرتیکه هم شوهره آورده بوده چون حامله نمیشده قرار بوده جن ببره از تنش بیرون 

2738
من مورد دیدم همین اقای توی تاپیکم رفته خونه زنه دستمالیش کرده شوهرشم توی حال! چون دعانویس گفته بوده ...

وای🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

📌عضو کمپین #سوپ_شام_نیست✌🏻😂📌.....

سلام خدا قوت خواهر محترم 

ای کاش منم بیارید تو تیم تون برا کارای گزارش زدن اینچیزا و چکارایی بکنم تا جلوی این کارا گرفته بشه 

اعصابم داغون شد

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
سلام خدا قوت خواهر محترم  ای کاش منم بیارید تو تیم تون برا کارای گزارش زدن اینچیزا و چکارایی ب ...

بنده خداهایی که فال میخوانو بگید تاپیکامو بخونن'

اگه میزنن توی عنوان نصیحت نمیخوامو این حرفا گزارش بزنید و بنویسید براشون تاپیک ممنوعه'

فالگیرا هم که تکلیفشون روشنه اسکرین بفرستید یا نی نی یار تگ کنید'

خدا رحم کنه واقعا 

بنده خداهایی که فال میخوانو بگید تاپیکامو بخونن' اگه میزنن توی عنوان نصیحت نمیخوامو این حرفا گزارش ...

چشم حواهر اتفاقا همین الان این لینک فرستادم برا یکی که دنبال دعا بود 

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
2706