2703
2553
چرا    

چرااااااا داره.. مارو گیرآوردی اسی.. ببین خودت چه جوابی دادی.. میگی تازه یه هفتس رفته، بزار 2ماه بشع برم مهرمو بزارم اجرا.. عقلم خوب چیزیه.. برو بابا آدم با این کاراتون فقط حرص میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
توافقی جدا شو ..نه مال داره توقیف کنی نه استطاعت که مهر بده ..نهایت اعسار میبندن سالی یک سکه بدن ..ن ...

عزیزم اگر مرد حقوق داشته باشه چی؟مثلا یک سوم حقوقشو توقیف کنن اونجوری خوبه؟

2714
عزیزم اگر مرد حقوق داشته باشه چی؟مثلا یک سوم حقوقشو توقیف کنن اونجوری خوبه؟

بستگی به حقوق داره ...مثلا الان متوسط 5 تومن حقوق رو بین 6 تا 9 ماهی یک سکه اعسار میبندیم یا حقوقر2 تومن میره تو 13 ماهی یک سکه ...

گره چی؟؟؟؟؟؟

گره مشکلاتی که سد راهشه

یه شغل عالی داشت از دستش داد

حالا که بدون کار میگه چجوری زن بگیرم

تازه رفته سر یه کار که حقوقش‌خیلی کمه ولی میگ از بیکاری بهتره

⚘خدایا شکرت❣
منم حمایتگر ندارم. 

میفهمم😔

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
بستگی به حقوق داره ...مثلا الان متوسط 5 تومن حقوق رو بین 6 تا 9 ماهی یک سکه اعسار میبندیم یا حقوقر2 ...

بعد به نظرت خوبه؟من خواهرم میخواد جدابشه شوهرم مال واموال نداره ولی گردش مالی بالایی داشته حقوقشم حدود۵تومنه یه نظرن توافقی جدابشه یامهرشو بزاره اجرا؟

من خانواده دارم. پدرم برام تصمیم میگیره. میگه فعلا سکوت کن

خب عزیزم پس چرا از بقیه نظر میخای شما که پدرت واست تصمیم میگیره و گفته سکوت کن

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
بعد به نظرت خوبه؟من خواهرم میخواد جدابشه شوهرم مال واموال نداره ولی گردش مالی بالایی داشته حقوقشم حد ...

طلاق از سمت زوجه باید خیلی دلیل محکم داشته باشید اول ..دوم بزاره اجرا میتونه مهرشو بگیره همون چیزی که گفتم حدودی 6 تا 9 ماه یک سکه ...ولی میتونه مهرشو بده و طلاق نده ..بنابراین ببینه کدوم واسش اولویته ..من کلا میگم طلاق توافقی بهتره سر یه مقدار پول یا سکه توافق کنن و تمام وگرنه اذیت کردن داره

2706