2733
2734

کار ازکار گذشته

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
صب با بکی بحثم شد حالا مقصرم اون بود بعدم تعلیقم کرد

امروز یکی هم میخواست بامن دعوا کنه جلو خودمو گرفتم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چه مسخره چرا نی نی‌یارا انگار‌مشکل دارن

کاش اسکرینا صبا داشتم نشونت میدادم چطوری بی حق تعلیقم کردن دختره بیشعور بشون گفت تعلیقم کردن تازه میگفت فتا هم برات میارم😑

روحی ک کشتع شد 💔🗡
چه مسخره چرا نی نی‌یارا انگار‌مشکل دارن

سلام عزیزم فحشهای زشتی به اون کاربری که بحث میکردن داد یکیش خوب خوبش فاحشه بود وگرنه ما مگه میشناسیم کاربرا رو که مشکل داشته باشیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706