2726

سلام دوستان من دیروز تازه روبیکا نصب کردم بعد زدم رو اسم شوهرم عکس تلفن اوند اونو زدم با شوهرم تصویری حرف زدیم من داشتم هم ارایش میکردم هم تصویری حرف میزدم شوهرمم مسخره بازی در میاورد حالا داداشم میگه با هر کی تماس تصویری بگیری بقیه فالوورهات هم میتونن ببینن راست میگه؟؟؟😰😰

ها

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728
وای اخه من میرم تو پی ویش زنگ میزنم چطوری همه میبینن؟

انشالله که ندیدن