2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر یعنی صبوری و آرامش..... خدا بهت عافیت بده ان‌شاءالله 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

وای خواهر نگو ک دلم خوووووونه ! پسر من یهههههه بند یا داره میدوه اونم دویدن معلولی نه ها قشنگ پا میکوبه میگی نکوب گریه میکنه لج میکنه ! یه لقمه غذا باید دنبالش بدوم !!! خستم خستههههههه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
الان میان میگن لیاقت مادر بودن نداری....یا میگن حیف اون بچه تو مادرشی منم مثل تو نیاز به اسنراحت ...

بابا نمیدونی که کارای عجیب میکنه ابکش هامو زیر ماش میذاره میره دستشو ب گاز میزنه تا فرشامم جمع میکنه رو میز تلوزیون میشنه تلوزیون میفته عقب همه پشتی هارو میندازه در یخچالو باز میکنه فریزرشو هر چی داره میریزه بیرون و...

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
دو سالشه بیش از حد شیطونه بیش از حد از دستش گاهی فریاد میکشم 

منم میکشم 😄 می آااااااااااااای پویان !!! از دست تو پویان !!!!!! 😑😑😑

وای خواهر نگو ک دلم خوووووونه ! پسر من یهههههه بند یا داره میدوه اونم دویدن معلولی نه ها قشنگ پا میک ...

از روی موهام راه میره یهو خودشو میندازه رو من موهامو میکشه گازم میگیرع😐

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بچه من ۳ سالشه نا دلت بخواد بد قلقه....خواب ندارم از دستش....دائمم در حال لج بازی و گزیه اس

نمیدونم فیبرومم بزرگ شده یا نمیدکنم چه مزگمه از بیستم تا الان ۳ بار پزیود شدم.هورمونام داغونه دیشب تا صبح فقط ۳ ساعت خوابید و فقط الکی گریه کزد..سگ شدم و محکم زدم رو بازوش.گفتم غلط نکردم با ۷ جدو ابادم که بچه دار شدم؟خستم کردی دیگه

مردم  چند تا چند تا میزان من از پس یکی برنمیام

بابا نمیدونی که کارای عجیب میکنه ابکش هامو زیر ماش میذاره میره دستشو ب گاز میزنه تا فرشامم جمع میکنه ...

پسر من از دیروز ۳ تا کفگیر شکونده 😑 

2706