2733
2734

من خیلی صداشو دوس داشتم هنوزم دارم

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ بعض کامنتا خاله زنکیه..... پس کجا شد تز روشنفکری سرتون تو کار خودتون باشه ب ما چ فلان.... بنطر من ک خوشبحالشون ی عده حسودی میکنن اونا خوشن ب هیچ جاشونم نیس بقیه چ میگن

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
خیلی دوسش داشتم از چشمم افتاد یه دونه از سینه های دنیا جهانبخت اندازه کل هیکل مهراد جمه😐

خخخ سینه هاشو عمله ؟؟؟

چرا اینقد گنده و شل و وله !!!!خیلی پایینه سینه هاش!!چرا اینجور عمل کرده !!!

فکر کنم باید بره ترمیم خخخ

2731
تو چه می‌دونی حالا خوش هستن ؟؟؟؟تو که تو زندگی دنیا نیستی؟؟؟یعنی از رو ظاهرش زندگیش را قضاوت میکنی!! ...

دگ داری مغلطه میکنی عزیزم اونحاشو کار نداریم ب ظاهر ک خوشن ماهم طبیعتا از ظاهر قضاوت میکنیم تو زندگیش ک نیستیم... مگ تو همین ایران هزاران ک ن میلیون ها نفر با ظاهری مثل دنیا فقد کمی موهاشون پوشیده تر تو خیابون جلو چشم همه نمیچرخن... دلیل نمیشه دگ اینم ی سبک زندگیه مدل بودن ک خیلیا ارزشو دارن و اگ دست بقیه هن برسه این کارو میکنن مول راحت بی درد سر ضمنا دنیا با خاتوادش زندگی میکنه حداقل مادرشو میدونم ک باهاش هس

2738
ب نظرم اتفاقا خیلی حرف دیگران براشون مهم ب خاطر همین هی حاشیه الکی درست میکنن

ببین از جنبه دیده شدن تو چشم بودن فالوئر گرفتن و درامد براشون مهمه وگرن حرف خاله زنکی فحش دنیا میره شوگر مانی ب هیچ جاشن نیس

این مهراد جم شبیه شوهر منه جدیدا بدم اومده از شوهرم😐😂 تف به این زندگی

😂😂😂😂

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
تو چه می‌دونی حالا خوش هستن ؟؟؟؟تو که تو زندگی دنیا نیستی؟؟؟یعنی از رو ظاهرش زندگیش را قضاوت میکنی!! ...

بله دقیقا اینا معنایی برای زندگی ندارن فقط تولحظه خوشن یه خوشی حیوانی وزودگذر بدون عمق

2706