2733
2734
عنوان

میخوام داداشمو بکشم😭🤦🏻‍♀️

1162 بازدید | 32 پست

سر هرچیزی الکی باهام دعوا داره...

دیگه میخواد ببریش دسشویی

نه کاری میکنه فقط به این دختره پیام میده

از دختره بدم میاد

میخواد عروس خانواده بشه که من ازش منتفرم🤦🏻‍♀️

واقعا باهاش دعوا دارم

مامانمم گفت با (دختره😑) خوب رفتار کن

(دوست خانوادگیمونن)

باهاش حرف میزنم مث احمقا حواب میده

اعصاب‌م خیلی خورده

داداش من این نبود

این‌دختره این کارو کرده بخدا😭😭😭😭😭😭😭😭

📌عضو کمپین #سوپ_شام_نیست✌🏻😂📌.....

نمیدونم نمیتونم ی طرفع نگا کنم 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب ولش کن ب دخترع کاری نداشتع باش اصلا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
دلم برای دختره سوخت 

واقعا؟

یکی که تت گوط داداشت هی چیز بخونه و اینا رو دلت براش میسوزه

داداش من ک از بچگی بهترین کس برام بود باهام بد شده ب خاطر این من چی بگم آخه😭😭

عزیزم زندگی هرکی مال خودش مگه شما میخا با داداشت وو خانمش زندگی کنی . باهاش رابطه نداشته باش .

من ب اون کاری ندارم 

ولی داداشم چرا با من بد شده

بخاطر اون خودمم میفهمم

2706