2726
عنوان

اونایی که تنبلی تخمدان دارن بیان

186 بازدید | 7 پست

بچه ها من سه بار باردار شدم با کلومیفن اما سقط شد..حالا دکتر بهم گفته تخمک هات ضعیفه اووبوست و کیوتن وو اینوفولیک بهم داده ...به نظرتون ما ها ک تنبلی داریم حتما با محرک باردار میشیم یا با همین دارو ها باردار میشم؟

میشه تجربه هاتون رو بگید

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا منم مثل شما بودم،دو تا سقط بخاطر کیفیت کم تخمک ها

من ژل رویال استفاده کردم چهل روز ،تو یه ماه ۷تا فولیکول بالغ داشتم.

انشالله زود باردار شی و سالم بغلش بگیری

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.

من دوبار با محرک باردارشدم دوبار سقط شد دفعه بعد باورزش و حتی بدون اینکه بدونم دریغ از یه قرص 

الانم شیرش دادم خوابید😊

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
دقیقا منم مثل شما بودم،دو تا سقط بخاطر کیفیت کم تخمک ها من ژل رویال استفاده کردم چهل روز ،تو یه ماه ...

ژل رویال چیه؟کجا بخرم و قیمت؟

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
ژل رویال چیه؟کجا بخرم و قیمت؟

ژل رویال،غذای ملکه زنبورهاست که فقط کارش تولید مثله ژل رویال اصل خیلی سخت پیدا میشه باید از زنبور دارا بخری

من تو تبریز از اتحادیه زنبور دارا خریدم،سال قبل هر گرمش ۷هزار تومن بود هر روز ناشتا ،نیم ساعت قبل صبحانه انداره یه عدس میذاری زیر زبونت با بزاقت حل شه، نباید مستقیم بذاری دهنت قورت بدی چون از بدنت دفع میشه فقط باید با بزاق حل شه، فوق العاده هم بد مزه ست ،راستی قبل خواب هم باید اندازه یه عدس بخوری

چهل روز هم بیشتر نباید بخوری،اگه بتونی اصلشو پیدا کنی مطمعن باش جواب میگیری،فقط قیمتش خیلیییی گرونه من پارسال ۷۰۰هزار تومن دادم.درضمن باید تو فریزر نگهداری بشه اگه پیدا کردی خواستی بخری با خودت یخ ببر که داخل یخ بذاری چون اگه آب بشه خاصیتشو از دست میده.

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.