2410
2553

از هم دور میخابیم و حرفی باهم نمیزنیم مگه هفته ای یه بار بخاد بیاد نزدیکم زبونش کمی خوش بشه 

من الان دوقلو حامله م صب تا شب حرص شو میخورم 

روزی ۵ الی ۶ بار مادرش بهش زنگ میزنه 

آخه مگه بچه س؟؟ همش دخالت میکنن تو زندگی ما 

کارمون رسیده ب فحاشی و کتک 

چن ماه یکبارم نمیرم خونه شون و اونا سال ب سال نمیان 

و از لج من روزی ۱۰۰بار زنگ میزنه پسرش میگه کجایی چی خوردی زنت کجاس چیکارمیکنید 

بگو ب تو چ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه روز موقع ز زد حرف زدنشون تموم شد یه بحث ریز بنداز وسط بعدش فورا خودتو بزن به بیحالی و غشی 

بذار بترسه دیگه حداقل جلوی تو حرفی نزنه

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
2720
یه روز موقع ز زد حرف زدنشون تموم شد یه بحث ریز بنداز وسط بعدش فورا خودتو بزن به بیحالی و غشی  ...

ای بابا خاهر ساده ای 

میگه ب جهنم غش کن تا بمیری 

فک کردی ناراحت میشه میزنه تو سرخودش و هول میکنه؟؟؟ 

میگه ماااااااااادرمه حق داره زنگ بزنه بایددد زنگ بزنه 

دوسش دارم خوب میکنم و..

2714

به نظر من یه تدبیری همین الان بیندیش وگرنه اگه عادت بشه دیگه کار تو نیشه مدارا و کار اون میشه بد کاری

البته توی بارداری ادم حساس میشه نمیدونم برای شما حسلس شدنه یا واقعا مشکلی هست

من که مادر شوهرم مثل یه بچه بی تربیت بد دهن خودمو خونوادمو بد و بیراه میگه پدرمو دراورده پوست عروسارو کنده یعنی وقتی شوهرم میگه بریم پیش مامانم من عزا میگیرم!چون دنبالش همیشه جر و بحث و دعوا و فتنه اس بلا استثنا!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

شما به شوهرت دوبرابر محبت کن بزار اونا ۲۴ای باهاش درتماس باشن اصن

وقتی وابسته محبت شمابشه دیگه تحت تاثیر حرف بقیه قرارنمیگیره کسیم نمیتونه تو زندگیتون دخالت کنه

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
یه روز موقع ز زد حرف زدنشون تموم شد یه بحث ریز بنداز وسط بعدش فورا خودتو بزن به بیحالی و غشی  ...

موش مردگی جواب نمیوه فقط سیاست!الکی بگه اخی مادره دیگه دلش تنگ میشه و فلان

مثل چی اثر داره!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

حق داري واقعا 

ولي يك مدت خودت بزن به خيالي بگذار هرچقدر ميخواهد با مامانش صحبت كنه ، امار ريز و درشت زندگي هم بده 

معمولا مردها يكم لجباز هستند ، وقتي مثلا بهشون بگي فلان حرف و به مامانت نزن بدتر لج ميكنند 

چند بار دعوا امتحان كردي ، چند دفعه بي تفاوت باش ببين بهتر نميشه 

اينم بگم منم شوهرم خيلييييييي با مامانش صحبت ميكنه ولي من مشكلي ندارم 

مامانشه ديگه ، دختر غريبه كه نيست بگذار حرف بزنه 

ای بابا خاهر ساده ای  میگه ب جهنم غش کن تا بمیری  فک کردی ناراحت میشه میزنه تو سرخودش و ...

یعنی مادر از بچه هاش و همسرشم مهم تره؟؟؟ 

خب چرا زن گرفت پس

ای کاش شوهرت درک میکرد درسته مادره احترامش واجبه ولی مگه دختر مردمم نیاورده حرص و جوش بده فقط 

بخدا گناهه  تو بارداری باید ده برابر هواتو داشته باشه

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
بخاطر بچه هاتم شده این چندماه رو بزن ب بی خیالی

خیلیم خطر داره من فامیلام حسودی کردن دوقلو داشتم انقدر اذیتم کردن زایمان اولمبچه هام مردن بعد گفتن اخی نیکی گناه داره ولی اون موقع که حامله میشم خونمو تو شیشه میکنن!بذار بچه هات سالم دنیا اومدن وقت داری فقط خواست باشه که خیلی خوب میتونی از بچه ها و شرایطت استفاده کنی و شوهرتو بکشی شمت خودت

2706