2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولی دکورش قشنگتره منتها سعی کنین رنگ دیوار یه رنگ خنثی مثل آبی نباشه چون رنگ تند مثل صورتی یا قرمز باعث تحریک و رشد اعصبهای چشم کودک میشه

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
2738

اولیه قشنگه 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

اولیه خیلی شیک وقشنگه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

سلام دوستان من به تازگی با سایت دکتر وهاب اقایی اشنا شدم یه مقاله خوبی در مورد خطر انتقال کرونا از مادر به جنین داشت حتما به سایتش سر بزنید و مطالعه کنید این مقاله رو . راستی این سایت برای تفسیر سونوگرافی مشاوره رایگان دارن خیلیم مشاوره هاشون خوبه حتما ازش استفاده کنید