2737
2734
عنوان

راهنمایی فورن

164 بازدید | 31 پست

من سه ماهه زاییمان کردم وشکموپهلوم هنوز سرجاشه ب خاطرسزارینم نتونستم زیادشکم بندببندم شوهرم همش مسخره ام میکنه میگه چاق،خیکی،...خیلی ناراحتم چه کنم حتی دکترممنوع کرده ب خاطرشیردهی قرص لاغری افسردگی گرفتم آخه ازش توقع ندارم الانم دوباره گف جلوش درازکشیده بودم ،راهنمایی کنید؟🤕😭

شدشدنشدنشدآینده توهمین لحظه هاست نه فردای توپس ب خوبی ازش لذت ببر😤😤💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه ماه اون شکم در حال باد شدن بوده چطور توقع داره یهو برگرده به حالت اول 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بگو همین خیکی واست یه بچه سالم اورده

بزار بچه رو از شیر بگیرم وقتی مجبور شدی ۲۰ میلیون بدی تا برم هیکلی که به خاطره تو و بچت خراب شده رو درست کنم میفهمی که حرف دهنتو بفهمی

ادم خیکی باشه خیلی بهتره تا بیشعور باشه و به زنش توهین کنه اونم زنی که تازه زایمان کرده و سلامتی و زیبایی و همه چیزشو بخاطره تو و بچت از دست داده

عجب احمقایی پیدا میشن ها

من نمیدونم این مردا چرا حرف دهنشونو نمیفهمن 

یه دقیقه به شوهرت بگو بیاد تو سایت تا ما حسابشو برسیم 

شوهر من جرآت نداره از هیکل و قیافم ایراد بگیره 

بگو تا دختر بودم خوش هیکل بودم خونه ی تو این ریختی شدم 😤😤😤😤😤😤😤😤🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

به نظرم شوهرتو درست کن یکبار بپر بهش بفهمه حرفش اشتباهه بگو خیلی ناراضی هستی بچه بعدی رو خودت بارد ...

والا

2738
بگو همین خیکی واست یه بچه سالم اورده بزار بچه رو از شیر بگیرم وقتی مجبور شدی ۲۰ میلیون بدی تا برم ه ...

آره دلم گرفت یع جوری

بگو همین خیکی واست یه بچه سالم اورده بزار بچه رو از شیر بگیرم وقتی مجبور شدی ۲۰ میلیون بدی تا برم ه ...

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝

یه دقیقه به شوهرت بگو بیاد تو سایت تا ما حسابشو برسیم  شوهر من جرآت نداره از هیکل و قیافم ایرا ...

خخخخ اره الانم میگه واقعن خیکی شدی اه اه

نه ماه اون شکم در حال باد شدن بوده چطور توقع داره یهو برگرده به حالت اول 

میگه تا۱۰روز وقت داری

بیخود کرده این حرفارو بهت زده بزار بچتو که از شیر گرفتی برو پیکرتراشی  پول داره یا جیبش هم مث ...

خالی

2706