2733
2739
عنوان

کیا کرونا گرفتن میشه بیاید لطفا

279 بازدید | 41 پست

چند روز تب داشتید درگیری ریه کسایی که دارن از اول سرفه و تنگی نفس دارن یا ممکنه یهو بگیرن بعد یه هفته 

اگه تجربه ای دارید از خودتون و اطرافیان بگید

من تبم خیلی کم بود سرفه و تنگی نفسمم چن روز بعدش شروع شد رفته رفته بیشتر شد

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از روز چندم شروع شد

نمیدونم کی گرفته بودم فکر کنم ۵ ۶ روز بعد سوزش گلوم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
الان تنگی نفس ت بر طرف شده؟

اره خوب شدیم هممون بیشتر از یه ماه میشع گرفتیم

روز اول که نه چند روز حالت سرماخوردگی داری ابریزش سرفه گلو درد بعد تب میکنی 

بعد دقیقا از روزی که گلو درد داری حساب میشه دیگه درسته یا روزی که تب میکنی و علائم کامل بروز میده

من الانم درگیرشم.اول سردرد گرفتم بعدش کمردرد وپادرد شدم بعد گلو درد وسرفه خشک بعدش تب کردم و خستگی داشتم بعداون گلاب ب روت اسهال و معده درد شدم الانم حس بویایی و چشایی ندارم و بینی یکم گرفته هراز گاهی عطسه هم دارم😩

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706