2726
عنوان

1000 صلوات هدیه ب امام حسن عسگری🌺

54 بازدید | 16 پست

سلام دلتون شاد🙏 

امام حسن عسگری پدر امام زمان هستند 🌷ایشون رو واسطه خیر حاجاتتون قرار بدید و هر تعداد صلدات خواستید هدیه کنید ب این بزرگوار🌷☀️شاد باشید🌻

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

۱۴..حاجت روا انشاءالله 

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰ صلوات  من دارم نذر ۱۲۴ هزار صلوات میخونم کسی تجربه اش رو داشته

حاجتت روا قبول باشه❤️

شنیدم خیلی مجربه ولی هر روز باید حتی 1 صلوات هم شده بخونی ی روز هم جا نندازی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728

ظهور پسرش... سلامتی تمام ملت ایران و دلخوشی برا هممون که ارزونی بیاد هیچ کس شرمنده و درمونده نباشه...

1000 تا میفرستم

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

من ١٤تا فرستادم تورو خدا دعا كنين منم حاجت روا كنه 😭😭😭😭

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ظهور پسرش... سلامتی تمام ملت ایران و دلخوشی برا هممون که ارزونی بیاد هیچ کس شرمنده و درمونده نباشه.. ...

دلت شاد سرافراز باشی🌷💚

من ١٤تا فرستادم تورو خدا دعا كنين منم حاجت روا كنه 😭😭😭😭

دلت شاد 

ان شاالله خدا راه درست نشونت بده و موفق باشی🙏☀️

دلت شاد سرافراز باشی🌷💚

ان شالله همچنین

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706