2733
2734
عنوان

کیا گل مژه رو جراحی کردن؟🥺

2760 بازدید | 29 پست

بچه ها من چندماه پیش یه گل مژه زیر چشمم زد که مثه زائده آویزونه(جوری که با یه تیغ میشه جداش کرد!) و از بین نرفته.

رفتم دکتر و گفت گل مژه رو تو مطب برنمیدارن🤨🤨🤨باید بری اتاق عمل و گل مژه ی تو ارزش اتاق عمل رفتن نداره!

یعنی وااقعا نمیشه تو مطب با یه تیغ برش داشت؟!😐😐😐باورم نمیشه

_آبنبات هستم_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال من فوق تخصص داشت تومطب عمل کردپلک بالاوپایینم بود

چه خوب 

منم گفتم مگه چیه که بخوای بری اتاق عمل به خاطرش

مثه جوش میمونه مال من و رو پلک پایینمه!

این هم متخصص چشم بود و به من اینجوری گفت

_آبنبات هستم_
2738
من دقیقایادمه بی حسی زدبعدبایه تیغ پلکموزدیهچیزیم بوددسش گلمژه روکشیدزودتمام شد

خدا خیر همچین دکترایی بده که کار آدمو راه میندازن

تو این اوضاع کرونا با هزار استرس رفتم دکتر و دکتره زحمت کشیده بهم قطره و پماد چشم داده که البته همینا ورم زیر چشممو خوب کرد ولی خود گل مژه نرفت که نرفت

_آبنبات هستم_
چه خوب  منم گفتم مگه چیه که بخوای بری اتاق عمل به خاطرش مثه جوش میمونه مال من و رو پلک پایینم ...

بروپیش یکی دیگه البته زیادفرقی نمیکنه تومطب یااتاق عمل چون فک نکنم بیشترازنیم ساعت باشه تایم عمل

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤

سلام من تقریبا یکسال درگیر گل مژه بودم.

یکبار یه دونه پاییین پلکم زد که خیلیم گل مژه هام بزرگ و سفت بودن.رفتیم تو مطب جراحی کرد که متاسفانه دکتر پولکی بود و همشو بر نداشت و بعد از عمل دوباره حس میشد و خوبم بی حس نکرد خیلییی دردناک بود هزینه ش ۵ سال پیش ۵۰۰ گرفت.

بار بعدی دوتا داشتم یکی همون پلک پایین یکی هم بالا که رفتم پیش دکتر جوان و مومن بیمارستان عمل کرد نه درد داشت و هزینه ش شد ۵۰ تومان و حداروشکر مشکلم برای همیشه حل شد.

خلاصه که دکتر مهمه و اسمش عمله عمل سرپاییه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️

من جراحی کردم یه بی حسی و یهتیغ زد به چشمم و با لیزر ترکوندش

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706