2733
2734

اقتصاد خرمشهر

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها پرستاري زابل قبول شدم  روزانه دلداريم بدين  خانواده نميزاره برم  خودم بوشه ...

چرا انقد دور زدی

خوابگاه خیلی بده باید دومتر زبون داشت انقد دخترا خودخواهن تو خوابگاه و همیشه پیودنو عصبی

2738
بچه ها پرستاري زابل قبول شدم  روزانه دلداريم بدين  خانواده نميزاره برم  خودم بوشه ...

روزانه زابل؟پس سریع انصراف بزن محروم نشی

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
😂😂😂وای من فدات شم دیدی هی تاپیک زدم😅خوندی این رشته رو یا جایی دیدی😅😚😚

نه نخوندم اینو ولی ببین انقد راحته پاس کردن درسا همه همکلاسیات مث تون سخت باشه برا همتون سخته

از مدرسه هم کمتر درس میخونی 

2706