2733
2734

سلام دوستان من رشته فناوری اطلاعات سلامت ساوه قبول شدم،رشته ی خوبیه؟کسی تو ساوه درس خونده؟شهر خوبیه؟کسی هست این رشته رو خونده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شهر خوبیه 

رشتت چی بود؟رتبت چن شد؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بازار کار این رشته چطوره؟حقوقش چقدره؟من قصد مهاجرت دارم شرایط مهاجرتش چجوریه؟کجاها میتونن کار کنن؟چه کارهایی انجام میدن؟کسی تا حالا تو خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی ساوه بوده؟خوابگاهش چجوریه؟

2738
رشتم تجربی بود رتبم ۲۴ هرار منطقه ۳،البته رتبه ی سال قبلم خیلی بهتر بود ولی خب موندم اینجوری شد دیگه

قسمتت این بوده

ایشالا بهترین اتفاقا برات بیفته

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706